Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A vasúttársaság miért akarja...

A vasúttársaság miért akarja kivonni magát?

Figyelt kérdés
Túl közel álltam meg egy andráskereszttel biztosított átjáróban, az arra járó BZ pedig leszakította a teherkocsim elejét. Személyi sérülés nem nincs. Én ellenem indult eljárás. Ez így nem fer. Fényjelzo és sorompó együtt minosul átkelonek. A sok rohadt fékezésképtelen csehszlovák rozsdatalicskák járják a síneket. Ok, én is hibáztam, de Ok is. Azután meg majd kibújnak a felosseg alól. Holnap feljelentem a rendorseget, és a MÁVot

júl. 19. 17:17
1 2
 1/11 bazaltkaroly ***** válasza:
100%

A fehér villogó lámpa nem ugyanaz, mint a zöld jelzés. Annyit mutat, hogy működik a berendezés, és hogy VALÓSZÍNŰLEG nem jön vonat, de neked továbbra is meg kell állnod meggyőződni, hogy nem jön semmi, és ha jön jövet, akkor neki van elsőbbsége. Szerintem is idétlen szabály, de ez van a KRESZ-ben, így téged terhel a felelősség.


[link]


[link]

júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fényjelzo és sorompó együtt minosul átkelonek.


Nem. Meg kéne tanulni a kreszt.

Az andráskereszt is elég.

júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vágd ketté sürgősen a jogsidat!


És ha semmiféle biztosítás nincs, akkor mi van? Ahhoz vastag bőr kell a képeden, hogy itt háborogsz.

júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ember,úgy álltál meg, hogy belógott a teherautód eleje az űrszelvénybe, vágod?
júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezö nem csak hülye, nem csak nem ismeri a kreszt, de még pofátlan is
júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ilyen hülye vagy, hogy a vonat álljon meg neked, vagy csak a család nem vitte el a strandra a legkreténebb gyermekét és ide írogat?
júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írja teherautóval jár, tehát valószínűleg azzal dolgozik. Emiatt gondolnám, hogy hivatásos sofőr 102-es kóddal a kis rózsaszín kártyáján. Ennek ellenére hogy tud ekkora ökör lenni? Vagy valójában Pistike unatkozik, mert bezárt a napközi
júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Mehettél volna még pár métert, akkor most nem ide írogatnál hülyeséget.
júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Holnap feljelentem a rendorseget, és a MÁVot"


Szombaton ez nem biztos, hogy sikerülni fog. Mindenesetre légyszíves írd majd le a jövőhéten, hogy ki mennyire röhögött ki ezen tevékenységed közben :)

Amúgy meg KRESZ 39.§-t olvasd el és értemezd.

júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elismerem, magamat is hibáztatom. De a MÁV is telepíthetett oda volna sorompót
júl. 20. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!