Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sajnos megkellett állnom a...

Sajnos megkellett állnom a "megállni és várakozni" tilos táblánál pár percre, és nem tudom most, hogy számíthatok bűntetésre, az autónak nem én vagyok az üzembentartója. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
júl. 14. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha pár percre megállsz, az szerintem nem nagy gáz. De ha órákig, az már nagy baj. Elmentél onnan, vagy még mindig ott vagy?
júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már elmentem, de fosok. Amúgy az volt, hogy a haverom megkért álljak meg, mert neki be kell menni a kisboltba. A franc azt a jó szívemet!
júl. 14. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Majd nemsokára megjelennek a szakértők hogy miképpen vennék el a jogosítványod valamint hogyan kellene fellépni az ilyenek ellen. A gyakori kérdések szakértői ítélőtábla határozatot fog hozni.


A várakozni tilosban maradhatsz 5 percet ha a kocsinál maradsz.


Megállni tilosban nem lehet semmit. Ha nem mentek oda a rendőrök akkor nem lesz belőle semmi.


Egyébként ne a barátod mondja meg vezetés közben mit csinálj. Keress olyan helyet ahol megállhatsz gondolom nem fog belehalni egy kis sétába.

júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Annyi pirosat fogok kapni mint égen a csillag, de nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg:

Szerinted mégis mi a pék füléért van ott a megállni tilos tábla?!

A piros lámpán is átmész, ha a haverod azt mondja?

De csak ha muszáj, ugye?

Mert te mások fölött állsz.

Rád nem vonatkoznak a szabályok.

Te nyilván a nagyid nyugdíját is ellopod - de csak ha muszáj.

Csak ha kell a pénz.

Mert amúgy tudod ám, hogy lopni bűn, de ha kell, hát kell, na.

Nem szégyelled ilyenkor magadat?

júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Semmi nem lesz nyugi. Én is meg szoktam ritkán állni ott ha nincs máshol hely arra az 5 percre míg bemegyek a boltba.


Nyilván ha hosszú időre tervezek parkolni az más, de ilyen rövid időkre nem számít. Főleg még a kocsiban is ültél, szóval ha valakit zavarsz ott vagy, hogy arrébb állj.

júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

"de ilyen rövid időkre nem számít"

Igen, végülis a busz - meg rajta a hatvan ember - meg tudja várni a bekanyarodással amíg te elintézed a bevásárlást.

Anyád meg csodálkozik, miért csuklik.

júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A múltkor meg egyik rokon miatt kaptam egy szabálysértési eljárást, azért is fosok, de ez van ha az ember rendes...
júl. 14. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:

"de ez van ha az ember rendes"

Nem, kérdező.

Ez van, ha az ember egy fax.

Tudod, hogy tilos, mégis megteszed, mert hát a barát.

Az úgynevezett barátaid meg kiröhögnek, mekkora balfék vagy.

De hát azok is kellenek, ugye?

júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bazaltkaroly ***** válasza:

Ha nem mentek oda, akkor valószínűleg nem lesz semmi.

Azonban legközelebb ne állj meg ilyen helyen, mert nem tudhatod, hogy miért tettek oda megállni tilos táblát. Lehet útban leszel valakinek. Ha megkérnek, hogy állj meg tilosban, akkor csak mondj nemet, mert nem ő fogja fizetni a büntetést. Ha meg hisztiznek ezért, akkor mehetnem lábbusszal.

júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Ezt valószínűleg megúsztad. De nincs olyan, hogy "meg kellett állnod a tilosban" -ha a haverod be akar menni a boltba, akkor megállsz a tiltó tábla előtt vagy a tiltott hely itán és onnan szépen elgyalogol a boltig.
júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!