Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy forgalmas vonalon miért...

Egy forgalmas vonalon miért olyan busz indul, ami hibás?

Figyelt kérdés

Egy régi csuklós mercedes conecto jött ma..

Csak az első 2 ajtó működött hátul nem. A busz nem volt vízszintben, út közben dőlöngélt mintha hajóban ültem volna.

Nem hiszem el, hogy nincs tartalékbusz, hogy normális busz induljon, és ne kelljen átvergődni a buszon.


júl. 11. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon ez még viszonylag normális kategória, na az fura még 2024-ben hogy Ikarusok közlekednek néhol.
júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1, hát én örülnék neki ha nálunk ilyen Ikarusok járnának: [link]

Gondolom a klasszik 200-as családra gondolsz. 5-6 éve Budapesten rendszeresen utaztam Ikarus 280-assal. És egyáltalán nem számított kuriózumnak, teljesen hétköznapi dolog volt. Nyilván az itteni gyerekek szemében 6 évvel ezelőtt a kőkorzak volt, az én szememben nem tűnik olyan ős réginek.

Felén sajnos csak régenni Mercedesek, Volvot, esetleg Credok járnak...

Kérdező, elhiheted, hoyg nem azért járnak ilyen buszok, hoyg személy szerint téged szivassanak. Erre van pénz. A miértjére már nem olyan könnyű válaszolni.

júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez volt a tartalék.
júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tartalék busz volt.

Nem vagyok oda az Ikarus buszokért, de akkor inkább küldtek volna azt. De nem, a volánnak le kell selejtezni a jó buszokat is, helyette veszik százasával a busznak csúfolt vödör csavarokat.

Másrészt van egy olyan dolog, hogy karbantartás. Attól mert régi a busz nem kell megvárni ameddig szétesik az utas alatt.

júl. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!