Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Felétek is tépnek 120-zal az...

Felétek is tépnek 120-zal az autósok hajnalban? Városban meg 70-nel?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, 6 előtt ritkán mérnek, na de azért lehet rendőr, vad, bármi. Mintha autóverseny lenne.

jún. 6. 09:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Én mindig nézem ezeket a cikkeket az interneten a rekorder gyorshajtókról, akik 150-nel, meg 160-nal haladtak és max büntetés, meg mindmeghalunk. Ezen mindig mosolygok, mert én meg a sportmotorom ekkora sebességnél szoktam kettesbe váltani...
jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%

Egész nap mennek az autók, nemcsak hajnalban. Sőt, éjjel, hajnalban van inkább nyugi, akkor szinte üresek az utak.

70-nel a városban? Micsoda tragédia! Főleg, hogy sok helyen eleve 60-as, 70-es tábla van :D

Autóverseny nem szokott mifelénk lenni.

jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Én főút mellett lakok. 2x2 sáv. Azt tudom mondani, hogy olyan 11-után szokott race lenni. Sokszor hallani is hogy mekkora tempóval mennek, meg amikor csattog, durrog az 1.8T. Valahogy így:


https://www.youtube.com/watch?v=zHvVn4d6r0Y

jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a lakóövezetben, ahol nincs fekvőrendőr, 30-as tábla sem, repeszt a c.gó 100-zal a lukas kipufogós renyóval...

Mindezt egy kanyarban, ahol szemből meg jön a c.gócsaj a hóna alatt a 3 kölökkel.

Nógrád megye, Budapesttől 40km.

A rendőr meg megállít engem, mert 61-gyel lakott terület vége előtt...

jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Bármikor, nem csak hajnalban. Nem csak felénk, bárhol. Azt nem értem minek, mert én normális "megengedett+még nem büntetnek" közlekedéssel mindig utolérem őket.


Legutóbb Piliscsabáról megyek kifelé, 90-100 közötti tempóval a kaptatósávon, erre úgy ment el mellettem egy Mini Cooper S meg egy Fauvé mintha nem lenne holnap.


Előztek még vagy kettőt, erre a lámpa megfogta őket. Vörösvár előtt elkanyarodtak, mondtam is magamban, hogy hurrá.


Majd Budapesten az Árpád híd felé haladva újra azt látom a tükörben, hogy jön a két barom a kocsik között cikázva, de pont mellém érve "beragadnak". Még láttam is, hogy felismert az egyik Fittipaldi, mert gyorsan elkapta a tekintetét. Röhejesek.

jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Évek óta keseríti meg az életünket egy motoros. Dönget ezerrel. Tilos jelzés, zebra, gyerekek tábla nem izgatja. Ezen felül a zaj, amit kelt, messze nem arányos a gép teljesítményével. A rendőrök többször próbálták elkapni, de nem megy.
jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%

"A rendőrök többször próbálták elkapni, de nem megy."

Hát akkor csak van ott azért teljesítmény.

jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Igen, este 10 után rendszeresen hallani, ahogy versenyeznek. Nyikorognak a gumik, csattog a kipufogó.


Ritkán amikor éjszaka vezetek a városan akkor is látom, hogy úgy jönnek-mennek mint az őrült.

jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Igen, felénk is, mikor üres az út, a jampi hülyegyerek dönget, de nappal 40-el képtelen a szerencsétlen haladni, és a zöldhullámot nem lehet elérni. Jogsi mellé észt nem kapott a sok kretén.
jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!