Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van mostanában olyan...

Miért van mostanában olyan sok baleset az M1-esen?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap, és legtöbbször tömegkarambol, hogy 4-en, 5-en koccannak egymásba.
2023. ápr. 11. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mostanában napi szinten adnak le híreket autópályákon történt balesetekről.

Nem tudom eldönteni, hogy valóban több-e a baleset, vagy csak nagyon ráált a sajtó.

Régebben sok baleset nem kapott helyet a médiában, mostanság szinte mindent megírnak.

Nem mellesleg pedig valóban történtek olyan balesetek, ami okkal kapott nyílvánosságot.

Porviharok nem voltak gyakori jelenségek nálunk, az egyik tömeges baleset abból lett, hogy a kavargó porfelhőben vakon hajtottak bele.

2023. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Hadd jegyezzem meg, hogy iszonyatos zsúfolt az az autópálya. Nemrég reggel 7-8 óra között hajtottam rajta Győr felőle Tatáig. A külső sávban gyakorlatilag végig kamionok voltak. Az útnak kb. 5%-ban voltam a külső sávban, pedig én nem vagyok az, akinek az orvos receptre felírta a belső sávot.

Most akkor elképzelem, mi lehet Tatabányától Budapestig reggel és visszafelé ugyanarra délután.

2023. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Az M1 túlterhelt és rossz minőségű.


Ez van megtrafálva azzal, hogy a többség nagy ívben tesz a követési távra.

2023. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Amikor 2m követesi távolsággal vonatoznak, akkor előbb utóbb baleset lesz, ez nem kérdés.
2023. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert sok a marha, mint a múltkori porfelhősnél az összes idióta aki belekeveredett. Egymás seggében 130-al és szarni bele az út és látási viszonyokra. Mind meg is érdemelte, egy fillért nem fizetnék egyiknek sem a biztoítók helyében, cserébe kapnának jövőre A0-át.
2023. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
#5: az a baj, ott pont azokba rohantak bele, akik lelassítottak, meg az első ütközések után meg tudtak állni. szóval abban a tömegben volt jópár vétlen sofőr is sajnos.
2023. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Éppen ezért megyek inkább a régi 1-esen. Kicsit lassabb, de biztonságosabb.
2023. ápr. 11. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert az utat kinőtte a forgalom. Már lassan 30 éve megjósolták ezt. Én szerencsére nem sűrűn járok az M1-esen de amikor menni kell rajta soha nem lehet haladni. Tele van kamionnal, tötymörgőkkel vagy nem normálisokkal.


Utoljára a járvány alatt tudtam úgy végig menni rajta amikor szinte senki sem volt. Nem akartam elhinni.

2023. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6

Sajnos ők sem vétlenek. Hol álltak meg? Még jóval hamarabb, vagy a feltorlódottak seggében? De mégis, minek mentek bele a full átláthatatlanba? Vészvillogó nincs? Visszafelé nem ment senki jelezni? Oké, hogy a por kicsit odébb is vándorolhatott, de ennyire nem.


A kamion közzétett videója volt a legszebb. 90-el bele a marhája. A mellette levő hülyék pedig jóval 90 fölött ugyanúgy bele a vakvilágba. Tempomat ugyebár beakasztva, megérdemelték. Ezeknek a videóval bizonyított nagyképűeknek semmiképpen sem fizetnék egy vasat sem.

2023. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tanulópénz, és megtanulják itthon is, hogy mi a defenzív vezetés, követési távolság, út és látási viszonyoknak megfelelő közlekedés.
2023. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!