Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lakott területen kívüli...

Lakott területen kívüli utaknál miert nem használnak lámpákat?

Figyelt kérdés
Epp jogsizásban vagyok és nem nagyon ertem meg. Borzaszto a sotetben menni hosszan ilyen kivilagitatlan utakon, folytonos felelmerzet hogy 2m-t latok elore és ennyi, 110es tablanal 60nal mertem menni

2023. febr. 5. 23:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%
#10 a tanulóautóba? :)
2023. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A nyílt vasúti pálya sincs kivilágítva, a vonatok ettől függetlenül 120 km/h-val közlekednek. Reflektorral se látsz messzire, főleg ködben. Annyi a különbség, hogy ott a vezető nincs közvetlen életveszélyben, ha elgázol valakit, sokszor csak a koppanásból tudja.
2023. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg nem hülyeség a kérdés, a közelmúltban én is elgondolkodtam, hogy milyen lenne ha legalább az autópályák ki lennének világítva.
2023. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
Vágják ki az összes fát is! Ezt is bedobják néha, mert hogy a fák elé ugranak az autónak.
2023. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Sok településen is már csökkentették a közvilágítást az utóbbi időben...

Majd pont a pusztát és az erdőket fogják végig kivilágítani.

2023. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Mert van lâmpàd, meg kellene tanulni használni. Nekem volt esti vezetèsem, vâroson kívül, ès tanítottâk. Ha nem mondta el az oktatód, akkor kèrd meg, hogy mutassa meg gyakorlatban.
2023. febr. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 veterán vas ***** válasza:

Az előző generációknak nem volt halogén/xenon/led és hasonló felszereltségük továbbá az utakon is jóval gyengébb volt a közvilágítás.

Ezek ellenére, valahogy csak eljutottak a következő településre, még sötétedés után is.


/és nem 60km/h-val/ ;)

2023. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Van akinek rosszabb sötétben vezetni, ennyi, szerintem ebbe semmi szégyellnivaló. se leszólnivaló nincs!
2023. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Persze, tisztaban vagyok hogy ku’va draga lenne, valamint jogos a jobb lampa (apam is vett) de attol meg en vakitok el masokat

(Egy paran azt mondtak lehet farkasvaksagom van )

2023. febr. 7. 21:12
 20/28 anonim ***** válasza:
Azzal a szürkület lenne a legrosszabb. Egyébként ilyen panaszokkal tényleg nehezebb az éjszakai vezetés, nekem például olyan mintha egy csőben suhannék.
2023. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!