Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lakott területen kívüli...

Lakott területen kívüli utaknál miert nem használnak lámpákat?

Figyelt kérdés
Epp jogsizásban vagyok és nem nagyon ertem meg. Borzaszto a sotetben menni hosszan ilyen kivilagitatlan utakon, folytonos felelmerzet hogy 2m-t latok elore és ennyi, 110es tablanal 60nal mertem menni

2023. febr. 5. 23:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem látsz ne vezess. Ha nem mersz vezetni ne vezess. Egyszerű a dolog.


Amúgy meg mennyibe kerülne szerinted tele rakni lámpákkal a teljes úthálózatot? Óvodás vagy és biciklit tanulsz vezetni, vagy mi?

2023. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

Csak olyan sebességgel szabad haladni, amin még a belátható szakaszon meg is tudsz állni.

Csak a fényszennyezést említem. Iszonyat nagy a világ igen jelentős részén. Senkinek nem jó.

Ga minsen út ki lenne vulágítva, az káros lenne pl. az állatvilágra us.

2023. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert drága. lakott területen kell a biztonság miatt hogy lássanak az emberek, de kint a kocsinak úgyis van fénye, és az elég. Hozzáteszem én is utálok sötétbe vezetni, megvan az az alig látok-érzés nekem is
2023. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Városi autós leszel? Vagy csak nappal közlekedsz majd?

Mert országút, autóút, autópálya sincs kivilágítva.

2023. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert elvileg mindenki visz magával.
2023. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Mert olyan összegeket emésztene fel a villanyszámla (állami szinten az új erőművek telepítése), hogy még a német gazdaság is belerokkanna.
2023. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen lakott területen is gyér a világítás, napok óta nincs lámpa a faluban, sötétek az utcák. Mondjuk a Pécs-Cserkút szakasz elég para és beláthatatlan volt még rutinos sofőr rokonomnak is. Azt nem értem miért nincs sok településen sem normális világítás.
2023. febr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kapcsolod fel a világítást???
2023. febr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Gondolkozzál már egy kicsit, ha nem jut eszedbe a válasz akkor fiatal vagy a jogsihoz.
2023. febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél normális izzókat, állíttasd be a lámpát, políroztasd fel, ha be van mattulva, ha sz/r a foncsor, cseréld ki, használd a reflektort. Ha ez sem segít, akkor szemészorvos
2023. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!