Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezek az emberek nem látják a...

Ezek az emberek nem látják a pirosat, vagy mi van?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 14. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
látják, de azt is, hogy szemből nem várakozik senki, de a két lámpa váltása közt van egy várakozási idő, ha itt piros, nem lesz azonnal zöld a túloldal...nos ilyenok van, hogy itt még átférek..
2023. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a piros az tilos.
2023. jan. 14. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

De, látják. De mindegyiknek van egy jó indoka.

"Én mán meg nem állok ennyiér', úgyse' engedik el a szembejövőt egybül"

"Nekem sietni kell, megyek melóba, nem érek rá tíz percet itt állni"

"Ráér a szembejövő, majd később indul el, nem hal bele"

"Olyan hamar váltott pirosra, már nem tudtam megállni"

"Ahol a teherautó átment, ott még én is átférek"

"Egyáltalán minek kell mán megint feltúrni, hát mindég csak túrnak, nem lehet haladni!"

"Ez is minek világít itten, há' látom, hogy nem jön senki szembül, mér' nem kapcsojják ki!"

"Nem is kén' ide ez a lámpa, kicsit félrehúzódunk, elfér itten két ótó, majd óvatosabban kell menni"

2023. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez ugyanaz a történet mint a vasúti átjáró. Amíg nem lesz fizikailag gátolva a továbbhaladás, addig mindig lesznek barmok...

Az oroszoktól még mindig lenne mit tanulni, mert ők ezt is okosabban csinálják:

[link]

2023. jan. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem csinálják okosabban, mert van pár ilyen átjáró, aztán az átjárók nagy részében meg ugyanúgy csak a fénysorompó , gyakran az is kiegészítve stop táblával (!). Na ilyet itthon nem látsz például.
2023. jan. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látják, csak lesz*rják. Olyat is ismerek, aki éjszaka nem indexel, mert úgyse látná senki. Én meg olyan vagyok, hogy hajnal 4-kor kihalt úton gyalog is megvárom a zebránál a zöldet.
2023. jan. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!