Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell magyarázkodni?

Miért kell magyarázkodni?

Figyelt kérdés

Egyesek mindent megmagyaráznak, hogy miért mentek buszsávban, miért nem álltak meg a zebra előtt, miért mentek gyorsan, stb. Mint ebben a videóban 4:55-től: [link]

Még neki áll fentebb, aztán nincs is papírja, hogy vezethesse azt az ócskavasat.



2023. jan. 9. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Az emberek már csak ilyenek, szeretnek mindenre azzal érvelni, hogy ők joggal teszik azt amit még akkor is amikor nem.
2023. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Leginkább az egó miatt. Hogy véletlenül se kelljen beismernie hogy azért ment ott mert egy tahó.
2023. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez már durva, mikor valaki egy ellenőrnek azt mondja, hogy ne állítson tényeket, aztán nincs is rendjén a papírja. Valahogy így képzelem el az átlag magyar autóst, és ezeknek kellene megtanítani, hogy tartsd be a sebességet, engedd át a gyalogost, stb.
2023. jan. 9. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Ma a melóhelyemen megáll egy csávó megkèrdrzi, hogy patkolhat-e itt?

Mondtam neki, hogy letud parkolni, de rakodási terület, szabálytalan lesz, ès 5 percre van egy közteres...

Válasz: Nekem saját cègem van, majd kiszál elmegy...

Nem tudom, hogy függ össze a kettő, de nem az èn autóm, nem az èn gondom...

2023. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Én ma megyek ki a lakásból, a bejárat előtt a dohányozni tilos tábla alatt áll két bagós. Mutattam nekik, hogy "amúgy ott van a tábla". Rögtön ők háborodtak fel, hogy ne beszéljek így velük, meg ez amúgy sem olyan dohány.
2023. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

5# fogadjunk e cigi...

BKV n egy fiatalt lezavartam, mert e cigizet. Ez nállam a kssebb gon. Egy idős hölgy rászolt, de kulturáltan, ès flegma volt a válasza. Èn is dohányzok, elèg sokat sajna, de a flegma stílust nem bírom... Főkèpp hogy az idős hölgxnek nemhogy igaza volt, de tisztelettudó is... Egy max 18 èvessel szembe...

2023. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!