Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Honnan van eza sok nagyképű...

Honnan van eza sok nagyképű gyökér a 26-oson?

Figyelt kérdés
Aki jár arra tudja, hogy aszfaltozás miatt szűkítés van. Nem is az zavar, hogy időnként araszol a sor, hanem, hogy mindenki megvan bolondulva. Tegnap csak 8 kocsi ment össze. Ja, és ha betartod a szűkítésbe a 40-es korlátot, villognak, dudálnak, lefotóznak, kiraknak facebookra. Mi van az emberekkel? Mondjuk pont velem nem történt még ilyen, de mi eza sok nagyképű igen jó sofőr a 26-oson aki szid mindenkit? Egyszer azt szidja aki gyorsabb, máskor azt parasztozza aki lassabb. Takarodjon már mindegyik amennyivel tud menni, és fogadja el, hogy most ez van. Nehéz? Miért nem vesz repülőt? Komolyan az utóbbi egy hétben az összes poszt a balesetekről szól. Percenként. Mindenki rohan, hogy hazaérjen a Barátok köztre?
2022. nov. 25. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Én most úgy veszem észre hogy mindenhol mindenki bolond. Viccen kívül. Hidegfront vagy mittudomén.
2022. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Mindenhol ez van. Következmények nélküli ország.. alig, vagy nincs rendőri felügyelet.. Nézd meg a nagyvilágot. Most az oktat (média), akinek tanulnia kellene még...Kifordult a világ, megfordult, és a feje tetejére állt...

Borzalom, ami itt folyik..

2022. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ennyi bolondot én soha nem láttam mint mostanában az utakon. Nem vagyok egy fosos ember, tudom kezelni a szitukat, de amikor egy adott útvonalon egy héten 3-szor kell mentenem a kocsimat/életemet, az durva. Én sem vagyok hibátlan, mindenki bakizik néha. De nem sikerült még szembe mennem a forgalommal, átmenni a piroson (nem éppen váltó piroson véletlen áthajtás, hanem szándékos áthajtás tűz piroson). Nem sikerült még kanyarodó főútvonalon belerongyolni a főúton haladóba. Ez már nem normális. Régen egy hónapban egyszer ha előfordult ilyesmi, most meg lassan bukósisakot fogok felvenni a vezetéshez is.
2022. nov. 25. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Igen, sajnos én is nap mint nap ugyanezt tapasztalom, hajmeresztő előzések, beláthatatlan úton, domb előtt, kanyarban 10 mp-es előnyért...két erdősáv nélkül észnélkül, a gyalogos, kerékpáros mellett úgy mennek el, mintha nem élő ember lenne, az embert letolják ah... és még sorolhatnám.


Baleset mentes vezetést kívánok!

2022. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
*balesetmentes*
2022. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat a negyedik oltás.
2022. nov. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!