Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A budapesti autósok közösségén...

A budapesti autósok közösségének tagjai a világ legjobb sofőrjei?

Figyelt kérdés
Mármint elképzelhetetlen, hogy ők hibázzanak?
2022. okt. 25. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Persze. Fernando Alonso is ott tanult vezetni

Viccet félretéve mazsolák és töketlenek mindenhol vannak.

2022. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Én szoktam nézni a videóikat, és a szereplők 99%-a tényleg kretén, akik nem hibáznak, hanem szándékosan szabályokat szegnek, és másokat veszélyeztetnek.
2022. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Szóval ha te is szerepeltél a videójukban, akkor nagy valószínűséggel egy kretén vagy, aki nem való a közlekedésbe.
2022. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem szerepeltem még csak kérdeztem, hátha van itt egy budapesti autós tag aki válaszol, amugy meg nem gunyolodasnak szantam a kérdést, komolyan érdekelne egy budapesti autós tagja aki pl. hibázott és megosztja azt.
2022. okt. 25. 15:53
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Bárki küldhet be videót, nem kell budapestinek lenni, és tagság sem kell hozzá.
2022. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

Tök értelmetlen a kérdés. Ez egy közösséggel rendelkező weboldal, még csak nem is kizárólag budapesti videókkal és nem is kizárólag budapesti tagokkal akik között van mindenféle is.


Azt viszont hozzá tenném, eddigi tapasztalataim alapján az ilyen "mert ti talán sosem hibáztok" emberek általában nettó kretének akik tudják magukról, hogy kretének, nyilván ezért nincs is ész érv amit fel tudnának hozni a szabályszegő védelmében.

2022. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De én komolyan nem azért kérdeztem, hogy a videóban szereplőket mentegessem.
2022. okt. 25. 16:35
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán kiket tekintesz tagnak? Én aktív kommentelő vagyok az oldalukon , akkor én most tag vagyok?
2022. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Inkább a világ legnagyobb besúgói! :P
2022. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én küldtem már nekik be egy fedélzeti kamerás felvételt ahol tisztán látszik, hogy az egyik autós belerongyol a másikba de nem tették fel YouTube-ra szóval szerintem ezek alapján rengetegen küldenek oda be mindenféle baromságot és meg se nézik már mindet csak véletenszerűen rákattintanak néhányra aztán ha olyan feltöltik.

Átlag sofőr vagyok.

2022. okt. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!