Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 7 év kihagyás után megéri...

7 év kihagyás után megéri plusz órát venni?

Figyelt kérdés
A vezetés igazából megy, a kreszt átnéztem. Igazából csak annyi problémám van, hogy nincs rutinom ezért félek, lassú vagyok kicsit. Forgalmi szitukban nem pánikolok be, ami zavar, hogy kicsit lassabban döntök, pl egy sávváltásnál talán körültekintőbb vagyok mint kellene. Magyarul tötyörgök picit. Nem is mondanám, hogy bizonytalan vagyok, csak egyszerűen lassabb mint a többiek. Más is volt így, vagy jobb lenne inkább elmenni + órát venni. Őszinte vélemények érdekelnének, pláne ha valaki járt hozzám hasonló cipőben.
2022. okt. 4. 11:29
1 2
 11/11 MGéza ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Kishúgom friss jogsisként vezetett kb egy évet, majd kb ugyanannyit kihagyott mint te, mert a Budapesten semmi szüksége sem volt rá. Aztán külföldre került, kellett megint. Ha vagy egy kis rutinod akkor olyan mint a kerékpározás, nem lehet elfelejteni. Bár picit komplikáltabb nyilván. :)
2022. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!