Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tennél a következő helyzet...

Mit tennél a következő helyzetben?

Figyelt kérdés
Emelkedőn piros lámpánál állsz. Még néhány másodperc és vált a lámpa, de ebben a pillanatban az látod hogy az előtted lévő autó tolatólámpája elkezd világítani, Még kb 3 másodperc és vált a lámpa! Mit tennél ebben a helyzetben?
2022. szept. 24. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Dudálok, ha van hely, hátrébb gurulok.
2022. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Duda, ha mögöttem van hely, felengedem picit a féket.
2022. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
De ha nincs hely mögötted? Erre is gondoljatok már, ne csak a hátra guruláshoz! :P
2022. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha nincs hely mögöttem, akkor nyomom a dudát és reménykedek, hogy nem tolat nekem.

Mit kéne még tennem?

2022. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nyomhatod te neki, ha szól neki hangosan bent a zene.

Kiugranék és kopogok az ablakán.

2022. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Dudálok, és bőven van időm reménykedni, mert emelkedőn amúgy is távolabb állok meg mindenkitől, tapasztalataim szerint az autósok túlnyomó többsége nem tud pár centi visszagurulás nélkül elindulni egy emelkedőn.
2022. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A duda szerintem hiába való, mivel nyilván nem tudja hogy 1-es helyett rükvercbe tette.


A dudálást valószínűleg úgy értelmezné hogy "Menjél már!!!" ennek hatására még nagyobb erővel tolatna neked.

2022. szept. 24. 22:50
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül. Egyszer vezetésórán egyenrangú kereszteződésnél nem láttam, miért, de megállt előttem egy furgon, eltévedhetett, megálltam, ő meg a kihalt kereszteződés közepén el kezdett tolatni. Rádudáltam, és egyből emlékezett rá, hogy van mögötte két motoros meg egy oktatóautó. Egyébként hogy lehet egyes helyett rükvercbe tenni? Ha az 1-es mellett van a rükverc, és nincs egy felhúzandó gyűrű a váltón, akkor is azért csak érzi, mennyire kellett balra húzni a váltót. Ha valaki ennyire béna, két jó tanács, hogy üresből tegye először 2-esbe, onnan fel 1-esbe, vagy pedig ne padlógázzal induljon el soha, érezni fogja, hogy másfele megy az autó.


Amúgy ez teljesen elméleti kérdés, vagy te vagy ilyen ügyes, hogy nem tudsz váltani és a dudálást is csak egyféleképpen tudod értelmezni?

2022. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
8: Na és ha az autó automata sebváltós? Az csak egy pillanat hogy hátramenetbe kapcsolják, miközben továbbra nyomja a féket.
2022. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
És akkor amint elindul az autó a fék felengedésére, gyorsan rátapos. Tudom, hogy sok hülyének és bénának van jogsija, de azért elég extrém eset lenne, ha ebből baleset lenne, de ha lenne is, az egy koccanás, nem bonyolult lepapírozni és pár tanút szerezni az álló kocsisorból.
2022. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!