Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elég bizonyíték pusztán a...

Elég bizonyíték pusztán a rendőr állítása arra, hogy valaki nem volt bekötve? Megáll a bíróságon ennyi "bizonyítékkal" az ügy?

Figyelt kérdés
Nem ismertem el mert be voltam kötve és csak otthon olvastam el a papírt, ott szó nincs arról, hogy mikor levillogott be voltam kötve és a rendőr ezt látta csak azt kifogásolta mikor kötöttem be magam mert ő bizonyos helyről még nem látott bekötve és én utána köthettem be magam mire levillogott. Felvétel nem készült a papír szerint. Véleményem szerint pénzbeszedésre kényszerítik őket de ez akkor is tisztességtelen. De azért ugye érdemes kitartanom, járkálnom rendősrségre, bíróságra mert nem fognak neki igazat adni végül??

2022. szept. 12. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ő is nagyon jól tudja hogy 10 ezer forint miatt nem fogsz bíróságra járkálni…
2022. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pontosan szeretnék érvényt szerezni az igazságnak de nyilván munkaidőben a belvárosba járkálni több ízben akkor szeretnék ha tudom, ez nem elég egy ilyen ügyben. Nem az lesz végül, hogy kivettem a szabit/kat, kifizettem a parkolásokat, kiültem az órahosszákat és végül úgyis a pofámba hazudhatnak és igazat adnak nekik. :(
2022. szept. 12. 21:12
 3/10 anonim ***** válasza:

De, elismerted. Mivel aláírtad és kifizetted.

Ha nem ismerted volna el a szabálysértést, akkor feljelent.

Az hogy te mit, mikor, hol olvastál el, már senkit nem érdekel.

A bírót sem.

2022. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ismertem el és nem fizettem, kaptam róla papírt is amin alá kellett húznom, hogy nem ismerem el, így igen ő feljelent, ezt tisztáztuk is.
2022. szept. 12. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy 10e ft-os bírság miatt járnál bíróságra? Ennyire sok a szabad időd? Ekkora macerát a nyakadba vennél? + Ha fel is jelentett még a bírság is lehet emelkedik
2022. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt jó ha tudod, hogy ha a bíróságon nincs tanú és csak a te szavad áll a rendőrrel szemben, akkor a rendőrnek lesz igaza. Mert neki nem érdeke hazudni.
2022. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Egy rendőrrel szemben lehet okoskodni, de ha kettő mondja ugyanazt, akkor automatikusan nekik van igazuk, és többnyire nem egyedül dolgoznak.
2022. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy rendőr vs. egy civil esetén gyakran hajlik a bíró a hivatalos személy felé.

Ugye ilyenkor jön az eső utáni köpönyeg, miszerint de jó is lett volna ha van kamera az autóban (előre/hátra/utastér).

2022. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bukta. Pont en is a kameran gondolkodok amit elozo irt. Tul sok az ilyen bemondasos bizonyithatatlan bunti. Es mintha meg is szaporodtak volna vinni kell a kvotat szerintem is, ez is benne van ezekben a sztorikban. Es emiatt igenis nagyon jo oka van a rendornek hazudni kedves 6-os, a rendszer teszi oket erdekeltte a minel surubb birsagolasra sajnos.
2022. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem egy ügyvéddel/ közlekedési jogásszal beszélsz? Amennyire divat manapság a kivagyiskodás, még pro bono is elvállalja egy a 2 perc hírnévért az ATV-n
2022. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!