Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Honnan tudjam biztosra hogy...

Honnan tudjam biztosra hogy egyirányú úton haladok?

Figyelt kérdés

Szép napot

Tegnap sajnálatos módon megbuktam forgalmi vizsgán. Ugyebár a szabály úgy szól hogy egyirányú úton az út baloldalára húzodva kell balra kanyarodni.


Kereszteződés, kapom az utasítást, következő lehetőségnél jobbra majd balra. Nézem, tábla ki rakva, előre és jobbra kanyarodhatsz, balra nem, illetve le térsz a védett útról és 30-as zóna következik. Az út széles volt, még nem jártam erre. Lehet nem néztem szét rendesen és volt valami jelzés hogy amúgy egyirányú úton haladok. Mi az ami alapján 100%-osan meg tudok bizonyosodni hogy egy vagy két irányú úton haladok e?


2022. júl. 15. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne túl könnyű? Alap, hogy vizsgavonalakon végigmegyünk oktatás során.
2022. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

"Lehet nem néztem szét rendesen és volt valami jelzés "

Lehet, konkrétan volt egyirányú út tábla, nem hogy lehet, biztosan. Pont azért megy arra az útvonal, hogy kiderüljön, hogy nem tudsz vezetni.

2022. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván arra gondolt a kérdező, hogy ha már szerencsétlen módon behajtott a vélhetően egyirányú utcába szemből (és ezt nem vette észre), akkor miből következtethet arra, hogy tényleg egyirányú utcában halad?

Erre érkeztek már válaszok.

2022. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
28%
#10 Általános gyakorlat, hogy az órákon a vizsgaútvonalakon jár az oktató a tanulóval. #9 Viszont nincs igazad, semmi akadálya, hogy ismeretlen helyre kelljen menni a vizsgán. Akár az is lehet az oka, hogy a vizsgaútvonal mellett nem volt található megfelelő parkolóhely, vagy az útvonalon lévő egyirányú utcába nem tudtak bemenni, mert felbontották.
2022. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!