Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki gyáva és/vagy nincs elég...

Aki gyáva és/vagy nincs elég készsége a motorozáshoz, az miért nem tudja elfogadni, hogy más nem ilyen?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
2022. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Megfordítom a kérdést:

Aki bátor és/vagy van készsége a motorozáshoz, az miért nem tudja elfogadni, hogy más nem ilyen?

2022. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehet a bajuk, hogy azt látják, hogy a motorosok nagy részének abszolút nincs készsége a motorozashoz, folyamatosan elkottázott kanyarívek, elkcseszett előzések, halálos balesetek maradnak meg a motorosokkal kapcsolatban.
2022. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nèzd, engem gyalogosként, tömegközlekedést használóként, autósként és kerékpárosként is az idegesít fel, ha váratlan veszélyhelyzetet okoz valaki tudatos szabálytalankodással. Az is zavar, ha valaki csak simán szabálytalan, de igazàn az bosszant, amikor mindez váratlanul történik.


És itt jönnek képbe a valóban ámulatba ejtően technikàs motorosok, akik bizony versenypályán tapsolnivaló íveken motoroznak, de amikor kis híján a sziklafalra szorítanak a bükki panorámaúton vagy ugratva érkeznek mögém egy jelzett turistaúton, netán a meginduló kocsisorok között tépnek tükörtől tükörig előre és én meg kátyút kerülnék a saját sávomban, akkor bizony menjen mind a kurta anyjába.

2022. jún. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:
No és ki az a "bölcs Salamon", aki el tudja dönteni, hogy ki a gyáva és kinek nincs készsége a motorozáshoz? ;)
2022. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a négyessel, de az is biztos, hogy a sok utálkozó legnagyobb része ugyanúgy, ha nem többet szabálytalankodna, ha motorozna. És ez valahol természetes is sajnos. Nagy önfegyelem kell ahhoz, hogy ne tedd, mert elférsz, beférsz, erős vagy, gyors vagy megoldod stb. Én régóta motorozom és nagyrészt leszoktam a másokat zavaró műveletekről ahogy egyre idősödtem és türelmesebb lettem, meg hát azt se felejtsük el, hogy a motorosok szinte mindannyian autósok is. Mindezek mellett az a véleményem, hogy sokat javult a motorosokhoz való hozzáállás az utóbbi 10évben, és napi szinten tapasztalom, hogy általában az autósok segítik a közlekedésem, mintsem akadályoznának vagy keresztbe tennének. Látom azokat a motorosokat, akik miatt rossz a megítélésünk, de elhiheted, hogy az az ember ha átül az autóba, akkor ugyanúgy kocsog az autossal, motorossal mindenkivel. Szoval én inkább elkerülném az általánosítást és kategorizálást.
2022. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!