Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van,hogy nagyon nem megy a...

Van,hogy nagyon nem megy a vezetés?

Figyelt kérdés

Több éve vezetek, és az elmút időben azt vettem észre,hogy sokat hibázok a vezetésben, nem akar összejönni.

Pl mai is, asszony felkelt,hogy vigyem el boltba, oké.

Elviszem, hazafelé az istenért se tudtam beállni elsőre a parkolóba, már álltak az autók,és nézték,hogy mit szerencsétlenkedek :D nálatok is előfordul rosszabb nap?


2022. jún. 16. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Előfordul pl fáradság miatt is,de lehet, hogy kellene már szemüveget hordanod vagy cserélned, mert az is számít.
2022. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Hány éves vagy? 60 felett ez egy intő jel lehet, alatta inkább figyelmetlenség vagy fáradtság.

De ha ezt érzed, tudod, hogy a KRESZ szerint nem lenne szabadna vezetned...

2022. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

26 :D

Kresz problémám nincs, pl sima kanyarban indexeltem :D(ott is szerintem fáradt voltam).. :D és néha így elgondolkozom,hogy én vagyok csak ennyire hülye? :D

2022. jún. 16. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ilyen mindenkivel előfordul, aztán korrigál, és kész. Forgalmin is lehet 3szor javítani a parkoláson :D Nem tudom, hány km-nél tartasz, de állítólag 100ezer km-nél kezdődik a tapasztalt sofőr, persze ez csak egy ökölszabály, de 26 évesen (én is annyi vagyok) nem hiszem, hogy mi azok lennénk
2022. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
8 éve vezetek :D kb 70-80ezernél járok
2022. jún. 16. 18:29
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha siettetnek hátulról, úgy elég sokan csak elrontani tudják, így később mehetnek a többiek. Vagy gyakorlás hiánya nálad, vagy aznap keveset, esetleg rosszul aludtál, ezért nem tudtál eléggé odafigyelni. Nincs tiltva, hogy elmenj valahova gyakorolni, ahol kevés a forgalom és nem tartasz fel senkit, akár egy üres placcon pl. vizes flakonból csinálsz egy parkolóhelyet és oda állsz be.
2022. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem eső esetén, fejfájás miatt. Néha így nézek, hogy mi a Szent sz@rt csinálok. Bár ekem akkor a döntés hozatal a lassú...
2022. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

fáradtság, stressz, kapkodás, elterelt figyelem, stb.

próbálj pihenni egy pár napot

2022. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Veletlenul nem toled jobbra eso, meroleges parkoloba akarsz beallni elore?


Lehet, hogy nem csak eszembe jutott.


Multkor mikor az asszonyt vartam a parkoloban, megfigyeltem, hogy az azonos oldalon levo parkoloba orral elore akar beallni az autosok 60%-a.

Ahova tolatva kellene.

Aztan ugy hagyja az autojat, hogy majdnem osszeer a masik parkolo auto sarkaval.

2022. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Az azt jelenti hogy még nem tudsz vezetni.

Még ha nem is tetszik ez, de gyakorolnod kellene.

2022. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!