Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen magas vizbe bele lehet...

Milyen magas vizbe bele lehet még hajtani az autóval hogy ne csináljak benne kárt?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy ha a tengelyig ér a viz az már elég kritikus, mert abból még hullámokat is képez az autó ami magasra tör és befolyik először a motor levegő szivócsövén.
2022. jún. 9. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen lehetnek gondok ha magasra ér.
2022. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha befolyik a motorba, akkor kuka a motor. Hydro lock. Inkább ne kísérletezz szerintem ha nem muszáj. Inkább ússz egy jót.
2022. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2: Eszemben sincs kisérletezni, csak mostanában az özönviz szezon miatt kérdeztem. :)
2022. jún. 9. 23:20
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Vannak videók a youtubeon, ahogy a kocsit ellepő vízen gázolnak át és hát van akinek sikerül, de elég sok van aki meg hívja a trélert :)
2022. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

általában a levegőszűrő a legalacsonyabb pont, amit nem érhet el

ebből lehet okulni: https://www.youtube.com/channel/UCamiAALTPQs-fU0g9OfaJpQ/vid..

2022. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én semekkora vízátfolyásba nem mennék bele személyautóval. Csak akkor, hogy ha lehet látni az utat, út széleit.
2022. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5: Minden autónak kb. a ködlámpa magasságában van a levegőszürö nyillás?

Hirtelen nem is tudom az enyémnek hogyan is van.

2022. jún. 11. 19:31
 8/13 veterán vas ***** válasza:

Tengelyig érőnek szerintem azt hívják amikor a kerék középpontjáig ér.

Abban a magasságban semmi keresnivalója nincs egy levegőszűrő nyílásának.

Leginkább a kilincs magassága tűnik reálisnak.

2022. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem talán a Seat Toledómban (2001) a levegőszürő nyilása ahol szivja magába a levegőt a ködlámpa alatt volt, ha szembe nézzük az autót akkor jobb oldalon lent.
2022. jún. 17. 14:51
 10/13 A kérdező kommentje:
A mostani Hyundaiomban meg tényleg a kilincs magasságában van a levegőszürő nyillása elől ahol az embléma van.
2022. jún. 17. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!