Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Más is van rajtam kívül, aki...

Más is van rajtam kívül, aki fél vezetni?

Figyelt kérdés
Megvan a jogsim, de nem merek hosszabb távon vezetni, csak a rövid megszokott szakaszokat a falun belül. Van itt olyan aki le tudta küzdeni a félelmet?
2022. máj. 31. 19:14
 1/8 anonim válasza:
93%
Eleinte nagyon féltem, főleg ha egyedül voltam. Erőltettem, gyakran kimozdultam a komfortzónámból,egyre könnyebb lett, aztán ma már imádok vezetni.
2022. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Persze, ez normális. A tapasztalattal jön az önbizalom :)
2022. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én le se tettem emiatt. Jó az a busz, vonat, ha egyedül vagy még olcsóbb is (ilyen üzemanyagárak mellett már talán két főnél is megéri, már ha a piaci átat nézzük).
2022. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%
Én is így vagyok ezzel. Évekig nem vezettem egyáltalán. Pár éve kezdtem a városunkban, a környéken, kevésbé forgalmas helyeken. Sokat fejlődtem. Autópályán, Budapesten egyelőre még nem merek. Automatát vezetek amúgy. 🙂
2022. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
95%

Igen. Sajnos én el is engedtem a témát. Úgy járt le a jogsim, hogy összesen nem vezettem vele 50 km-t. :(

Sajnos rettegek a volán mögött, beláttam, nem nekem való.

Mondjuk pénzem sem lenne autóra, szóval tökmindegy. :D

2022. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
95%
A tanfolyam alatt nem volt ezzel gondom, nem féltem vezetni stb., aztán miután meglett a jogosítványom azt tanácsolta az oktató, hogy valakivel menjek el először pár alkalommal a tanpályára, hogy a saját autónkat is megismerjem, megtanuljam kezelni, mi hol van, mi hogy működik stb. és megszokjam mielőtt elkezdek a városban vezetni. Apukámmal mentem, aki folyamatosan lecseszett minden egyes mozdulatomért és értetlenkedve kiabált velem, hogy ezt nem így kell, de ne úgy csináld, miért úgy csinálod, ezt nem tanították meg stb., mintha direkt akartam volna rosszul csinálni. Holott szimplán volt amit életemben akkor csináltam először (pl. nekünk nem tanítottak kézifékes elindulást), és egy teljesen másik autón tanultam vezetni, nem tudtam mekkora a miénk, más volt a váltó stb. Azóta (kb. 5 éve) nem is vezettem, mert ez egy nagyon rossz élmény volt.
2022. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem az oktatóim voltak sz@rok, meg éretlen is voltam hozzá szerintem 17 évesen. Most elkezdtem mindig kocsit tovább vezetni, útirányokat nézegetek.
2022. máj. 31. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Eleinte feltem ismeretlen uton menni.

Epp ezert direkt mentem mindig masfele.eloszor csak a munkaba vezeto utat varialtam varoson belul,aztan elkezdtem foutakon bolyongani.csak ugy mentem egy kort.elotte megneztem google mapson hol mire szamithatok,mikor melyik sav merre visz,ilyenek.

Augusztusban lesz 1 eves a jogsim,mostmar nincsenek ilyen felelmeim.ovatosabb vagyok meg mindig mint a tapasztalt soforok,nem szaguldozok,inkabb megyek 80 al ismeretlen utakon de nem parazok ra elore.

Mindig menj egy kicsit tovabb,egy kicsit mas utvonalon mint a megszokott es idovel elmulik a felelem

2022. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!