Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kopàs szempontjàból, hasznàlha...

Kopàs szempontjàból, hasznàlhatók mèg ezek a gumik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2022. máj. 30. 16:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Aki lepontozott az nem nézte meg az első képet… Kérdező, futómű állításra is vidd el mindenképpen új gumival, de ne várj vele, megvan az új gumi, egyből futómű állítás!
2022. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Én is úgy látom hogy jó még a minta , én használnám azért.
2022. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A külső felét én is néztem, de az futóműbeállítási probléma, nem sok köze van a gumi cseréjéhez. Nem tudjuk, hogy a gumi előtte nem másik autón volt-e és ott kopott rosszul. Ha jó a futómű és a keréknyomás, akkor egy szezont még simán ki lehet húzni vele.
2022. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

lengèscsillapító cserès lesz. Ez júliusban lesz. Akkor rànèzetek.

Egy 25 èves sràctól vettem, 1-ső autója volt. Egèsz jó àllapotú, koràhoz kèpest.Megmutatta mit javíttatot rajta, mit kell mèg. Volt egy kèt dolog amit nem tudott, csak feltètelezet. Szerelő làtta, ès kb ugyan azt mondta mint a sràc...

2022. máj. 30. 17:41
 15/19 anonim ***** válasza:

Mintha nem ugyanaz a gumi lenne. Első képen kopottabb, jellemzően hajtott-kormányzott kerék, ha elsőkerekes autóról van szó ( és a fékhatás 3/4 része is itt keletkezik), a másik képen pedig a hátsó, ami jóval kevésbé kopott. Kb. négy év alatt szokott ennyire elkopni.

Három évesen szoktam cserélni az elsőket a hátsókkal emiatt.

2022. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mind a kettő első kerèk, jobb, illetve bal oldal
2022. máj. 30. 21:49
 17/19 anonim ***** válasza:
Én járnék vele, de hosszú útra már nem mernék vele menni pld. külföldre. Egy esős időben eléggé csúszhat, már nem vezetné úgy el a vizet.
2022. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hàt egy 260 km lesz benne. de az bőven belföld....
2022. máj. 31. 06:40
 19/19 anonim ***** válasza:
18: Hát akkor az hamar lezajlik. :)
2022. jún. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!