Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Honnan tudja a trafi, hogy ki...

Honnan tudja a trafi, hogy ki hajtott gyorsan?

Figyelt kérdés

Pl nagyobb a forgalom, ès 1 gyorshajtó van.

kaphat rosz ember csekket? csak mert egy fix trafi villant, de óra szerint 75 tel mentem 70 es tàblànàl


2022. máj. 9. 06:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
A sugárnyaláb pontosan koncentrálható egy adott járműre, onnan "tudja" a traffipax, hogy melyik járművet mérte. (Még egy biciklis méretű járművet is be tud mérni, autónál még egyszerűbb a helyzet.)
2022. máj. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

A Váci úton van egy trafi, ami gillog, de csak kamu, nem büntet senkit.

A normál trafik nem villannak.

2022. máj. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerre több autót is tud mérni.
2022. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon ritkán, de előfordul tévedés. Volt, hogy olyan autós kapott büntetést, akinek a verdáját traileren vitték.
2022. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2#Te is ott voltàl, mikor villant? mert a nyugati irànyban lèvő villant, de nem is èrtetettem....
2022. máj. 9. 07:47
 6/16 anonim válasza:
51%
Radaroznak, komoly műszerekkel... Csak az a baj, nem ott és akkor, ahol és amikor kéne (péntek esti diszkós kigyúrt gazdag drogosok 150 nel a városi sugárutakon)
2022. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Valamit elnézhettél. Ezer éve nem villan a trafi.

A négyesé pedig nem tévedés volt, szállításkor éppen ezért kell leszerelni vagy letakarni a rendszámot. Nem, nem téved. Pontosan tudja melyik autó ment gyorsan.

2022. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem villan, és nem téved, legalábbis nem így.

A fix trafik egyszerre több járművet is tudnak mérni, a radar "mátrixos" eredményt ad.

A kézi trafi pedig azt méri, amire céloznak vele, és erről készül a videó is, a radarmeréssel élőben feliratozva.

2022. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy szoktak e villanni, sosem kèszült party kèp rólam 10 èv alatt... a filmekben villan XD gondoltak akkor ezek is....
2022. máj. 9. 13:33
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem villanna akkor sötétben nyugodtan lehetne gyorshajtani, mert nincs olyan kamera ami gyorsan mozgó tárgyat így le tudna fényképezni. Hosszabb záridő kell ahhoz hogy sötétben látható legyen a rendszám, de úgy meg elmosódna. Autópályán láttam villanni.
2022. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!