Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hülyegyerek a Porsche-ben...

Hülyegyerek a Porsche-ben szörnyethal. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek róla? Gyakorlatilag a saját hülyeségébe halt bele és szerencsére mást nem vitt a halálba. Én nem tudom sajnálni. Darwin díjat neki és kész.


2022. ápr. 10. 08:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#5: Nem az autó márkája számít, hanem, hogy lóerő az volt alatta, ész viszont nem.


#10: Nem a vezetési tapasztalat a gond. Nekem sem volt vezetési tapasztalatom 22 évesen. Én is volt, hogy kifaroltam a kereszteződésben a Suzukival, de nem vagánykodtam és nem száguldoztam ész nélkül. 20 év alatt egyetlen kisebb koccanásom volt csak.

2022. ápr. 10. 13:34
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Most minden halálos balesetre rá fogsz kérdezni, hogy mi a véleményünk? Gondolom te nyitottad a vasúti átjárós kérdést és a többi azelőttit is...??
2022. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

"egy 22 éves salgótarjáni vállalkozó vezette"

Vállalkozó, az.

Szia, uram, üzbég rízdrót nem érdekel? Digitális!

2022. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

5. Azért kerüld bele mert azzal vagánykodott.

Azt kapta az apjától .

2022. ápr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
22%

Mennyi rosszindulatú ember van itt... Hibázott, igen, az életével fizetett érte, szóval a felesleges fröcsögést lehetne mellőzni. Ennyire tiszteljük már embertársunkat. Valakik gyereke volt. Másokat veszélybe sodort, azt értem, de akkor sem kéne örömködni, hogy elhalálozott, meg ilyen "egy hülyével kevesebb" mantrákat szórni. A cigányozást szóra se méltatom. Valakinek ő is fontos volt, valakinek ő is hiányzik. Ráadásul azt sem tudhatjátok, mi okból sodródott le. Könnyű látatlanban pálcát törni mások feje felett, csak vegyétek figyelembe, hogy ilyen bárkivel megtörténhet. Egy rossz pillanat, egy elkalandozás, némi fáradtság, figyelmetlen sofőr vagy jeges út, és kész a baj. Ne történjen senkivel ilyen, mert borzalmas, de pezsgőt ne bontsatok már emiatt.

Halottról jót, vagy inkább semmit.

2022. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

#15 Nem mi vagyunk rosszindulatúak, hanem te vagy naiv.


"Valakik gyereke volt"

Biztos? Mert ha lettek volna szülei, akkor megnevelték volna még gyerekkorában.


"Másokat veszélybe sodort, azt értem"

Ennél több indok nem is kell. Ha a te hozzátartozódat k*rta volna el, akkor rögtön más lenne a véleményed. Hangoztatod itt, hogy gondoljunk arra, akiknek szerették és hiányzik nekik, de te gondolsz azokra, akiket megölhetett volna és sok hozzá hasonló meg is öl?


"Valakinek ő is fontos volt, valakinek ő is hiányzik"

Csak ismétleni tudom magam: akkor meg kellett volna nevelni. Meg nem kellett volna 700 lóerős Porschét adni alá.


"ilyen bárkivel megtörténhet"

Nem, ilyen csak azzal történik meg, akinek hiányzik pár fogaskerék a fejében. Én egyetlen embert sem ismerek, akivel ilyen történt volna. Nagyapám hivatásos sofőr volt, MINDEN kategóriára volt jogosítványa és többet használt is. Nyilván vezetett autót, volt buszsofőr, kamionsofőr, traktoros... Fene tudja hányszázezer kilométert vezetett le életében és érdekes módon soha nem végezte árokban. Biztos csak a véletlen, ugye? Véletlenül sem az értelemhez van köze, ugye?


"egy elkalandozás, némi fáradtság, figyelmetlen sofőr"

ÉS EZEK KÖZÜL MELYIK SZÁMÍT VÉLETLENNEK? :DDDDDDD Ez mind a saját hibája. Ne kalandozzon el. Ne figyelmetlenkedjen. Ha fáradt, ne üljön autóba. Ezek bármelyikéről a sofőr tehet.


"jeges út"

Erre ugyanaz vonatkozik, mint az előzőre, de külön kitérnék rá. Soha senki a történelemben még nem szenvedett balesetet azért, mert jeges az út. A jeges út csak fokozott odafigyelést igényel és aki fokozottan odafigyel, az jeges úton sem fog árokba csúszni. Én tavaly december óta mindig felhozom a saját példámat, mert az tényleg nem volt semmi: két ünnep között felmentem a Mátrába kirándulni. Délután fél 4-kor indultam vissza. Már sötétedett, kezdett leszállni a sűrű köd, elkezdett esni az ónos eső is, előttem meg volt 30 kilométer szerpentin, lefelé. Néhol 5 méterre nem láttam előre, csúszott is mint a bolond. ÉS! Egy F Astrában ültem, amin még kipörgésgátló, blokkolásgátló és egyéb segédberendezések sincsenek. Érdekes módon egyszer sem csúsztam meg. A körülmények nyilvánvalóak voltak és ehhez viszonyulva vezettem. Ez nem önfényezés. Ezt nem azért írom le, hogy én mekkora király vagyok, sőt... pont arra akarok célozni, hogy ez a MINIMUM. Ez nem egy kiemelkedő teljesítmény, hanem az abszolút minimum, ami minden sofőrtől elvárható kellene, hogy legyen. Nincs olyan, hogy véletlen csúsztál meg, vagy véletlen borultál fel, vagy akármi. Az autó önmagától nem csinál semmit. Az autót a sofőr irányítja. Ha baj történik, az a sofőr hibája és kész. Semmi más nem hibáztatható.


"pezsgőt ne bontsatok már emiatt"

Én pezsgőt bontok és koccintok azokra, akik valamikor a jövőben az áldozatává válhattak volna és ennek köszönhetően megmenekültek.

2022. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!