Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Gényleg van olyan kocsi ami...

Gényleg van olyan kocsi ami csak index használatával enged előzni?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztons..


Én még ilyet nem hallottam.


2022. ápr. 6. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem létezik ilyen.

Maximum arra gondolhatott a kérdező, hogy újabb autókban már van olyan sávtartó, ami hogyha indexelsz, automatikusan sávot vált. De a kormányt attól még nem fogja befixálni ha te magadtól akrsz átsorolni, csak max jelez, hogy helló, kimentél a sávodból.

2022. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A veszélyhelyzetek hirtelen elhárításánál ez katasztrófális lenne.
2022. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kérdem mert még elképzelni sem tudok ilyet. Nem is értettem a kérdést sem.
2022. ápr. 6. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Olyan sávelhagyás figyelmeztető van, ami hogyha index nélkül léped át a vonalat, elkezd villogni meg pittyegni. De olyan ami a kormányzásba mechanikusan belenyúlna, nem létezik.
2022. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

En irtam ki, mienkbe van. Pontosabban, hogyha érzékeli hogy sávot váltanak de nem indexelek rángat mint állat, és csipog, igaz át tudok menni másik sávba de nagyon rángat amíg ki nem rakom az indexet. Az új autókba már van ilyen általában, a könyvébe az volt kiirva hogy azert jó, hogyha elaludnek vezetés kozbe nem megyek át a szembejovo sávba mondjuk.


De egy sima úton városon belül sokszor nem is érzékeli hogy eloztem ha nem indexelek (szokram indexelni igen, de volt ma rá példa hogy lemaradt)


Szoval, igazatok van, nem nyúl bele a kormányba, de rángat és elég nehéz úgy.

2022. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En ki szoktam kapcsolni amugy, szerintem is jobban veszélyes mint hasznos. Pl, ha állat miatt rántod el, nem engedi rendesen, vagy ilyen helyzetekben mint a videón
2022. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem létezik ilyen. Ami van viszont, hogy a sávtartó próbál ellenállni, de ettől még minimális erőkifejtéssel felülírhatod az automatikát.


#3: ez nem elég ahhoz, hogy teleibeverj valamit...

2022. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az elsők között kapcsoltam ki, hogy ne fárasszon folyamatosan az indexelés miatt...
2022. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!