Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi ez a büntetőfékezés mizéria?

Mi ez a büntetőfékezés mizéria?

Figyelt kérdés
Mi értelme van neki és miért csinálják a sofőrök. Elnézést, ha naív vagyok.
2022. febr. 18. 07:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%

10es

Na hát nagyon érdekes, hogy előttem sosem fékeznek be, akármilyen autóval vagyok (több autóm van, mindenféle korú és értékű). Lehet, hogy úgy is kéne közlekedni, hogy semmi okot ne adj rá, hogy valamelyik idegbetegnek megforduljon a fejében a fékezés, nem?

2022. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Ez is tipikus. Előttem soha, én soha stb. Ezt mindenhová benyögi valaki.
2022. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
Ez is tipikus "Ez is tipikus. Előttem soha, én soha stb. Ezt mindenhová benyögi valaki"Ezt mindenhová benyögi valaki
2022. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Persze , 11-es. Én aztán nem vagyok egy baszakodós, tötymörgős, vagy épp bajkeverő típus. Aztán mégis minden második évben megtalál egy-egy ilyen fékezgető barom. Az egyik nem bírja, hogy nem rántom ki 140-nél a szekeret a belsőből, miközben épp sorolnak be a gyorsítóról a külsőbe. A másik nem bírja, hogy bukkanó előtt nem előzöm meg a biciklist. A harmadik meg zokon veszi, hogy amikor berángatja elém a fostalicskáját előttem fél méterrel, akkor rávillantok. Na nehogy már én legyek a béna…
2022. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Na nem tudom. Lehet ez is inkább balszerencse akkor, mint pl ahogy én is ismerek olyat, akibe egy hónap alatt kétszer rohantak bele hátulról piros lámpánál. 11es voltam.
2022. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

Én azt nem értem hogy miért van belőle probléma. Be kell tartani a követési távolságot, és semmi balesetveszélyes nincs benne.


(Amúgy mostanában rá vannak kattanva az emberek úgyhogy én pl. nem szoktam csinálni, amúgy is hatástalan, a "büntető 30" viszont be szokott válni, ha valaki idegesít akkor elveszem a gázt és megyünk szépen 30-40 között. Így meg tudok szabadulni a ködlámpás/refis/egyéb koloncoktól.)

2022. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
16! Okos vagyok! Ha bevág eléd és lesatuz, akkor hogyan tudsz követési távolságot tartani. Mert nem arról van szó ám, hogy szabályos távolságról kezd sávot váltani, hanem szinte összeértek már az előzése közben.
2022. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%

#17

"Ha bevág eléd és lesatuz"

Akkor nyilván ő az idióta, nem is értem. De az állítólagos veszélyes büntetőfékezés leggyakrabban úgy néz ki, hogy megy két autó egymás előtt/mögött, és az egyik hirtelen fékez.

2022. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
23%
Előttem az astrámmal soha nem büntetőfekezett senki... bezzeg reggelente mikor haverral a mercijével megyünk Bp-re az m7-en, átlag 200as tempóval minden madár büntetőfékez a belső sávban, szegény haver nem győzi letolni őket... én meg kapaszkodok a majréba :D
2022. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2022. febr. 18. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!