Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem előz meg az aki...

Miért nem előz meg az aki nagyon közel jön?

Figyelt kérdés

Csomószor tapasztalom, hogy már jócskán többel megyek, mint a megengedett, de akkor is annyira közel jönnek hátul, hogy nem hogy a rendszámát nem látom, még a motorháztetőt sem! Konkrétan parkoláshoz tudnám hasonlítani, akkor van ilyen közel. Kb 0.5-1 méterre vannak ilyenkor, de nem előznek meg.


Annyira jól esne már nyugodtan haladni, de nem lehet, mert állandóan lassítanom kell és félrehúzódni, hogy hátha akkor megelőz. Pedig nincs is T betű a kocsimon.

Igaz, csak 1 éve van jogsim, csak 18 vagyok, de hülye nem vagyok. Ha 60-as táblát hagyom el és tempomattal 62-vel megyek miért jön a seggembe?? Nem kockáztatok, indexelek jobbra és lehúzódok. Akkor meg kis idő múlva anyázva dudálva megelőz. Hamarabb miért nem tudja?? Hogy lehet ennyi frusztrált pszichopata??? ÉN is előztem már milliárdszor, mégsem megyek rá az előttem lévőre. Volt, hogy lakott területen kívül 90-es szakaszon 40-el tötymörgött egy bácsi: Na és? oké, hogy veszélyes, de nem teszek rá mégegy lapáttal. Megelőzöm.

Tudom mennyi a féktávom. Egyik autónak sincs 1 méteres féktávja, nem hinném, hogy bárki meg tudna állni ha 1 méterrel előtte satuzok.


Meg azt sem értem mit villognak ilyenkor? Előzzön meg ha ennyire zavarja, hogy a megengedettel megyek. De nem, beáll mögém és villog. Nem fogok gyorsabban menni, előzzön meg, aztán majd reménykedek, hogy lemeszelik és kap minimum 30ezret.


2022. febr. 14. 12:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es, az egy példa volt. Továbbra sem értem, hogy ha én lehúzódok, akkor miért áll be mögém aki elvileg marhára siet :/
2022. febr. 14. 18:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd ki a "T" betűt a kocsidra.97 óta vezetek,és nem szoktam gyorsan menni,és érdekes módon szinte soha nem jönnek a seggembe...100 közlekedőből talán 1... Szerintem veled lehet a gond...Dudálni,anyázni meg végképp nem szoktak a közlekedők.Kicsit túlszínezed a dolgot.
2022. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es voltam.Még valami.Ráadásul Bmw-m van...
2022. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!