Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A metrón van sebességváltó?

A metrón van sebességváltó?

Figyelt kérdés
Vagy ha nincs akkor induláskor és megálláskor miért van olyan szakaszos hangja a motornak mint mikor automata váltó váltogat az autón, buszon?

2022. febr. 12. 23:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%
Nagyvasúton, tolatómozdony, amúgy pár még máig üzemel közülük.
2022. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
27%
Ezt értjük, de a kérdés metróról szól.
2022. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

a kérdés metróról szól, a #4-es számú lehülyézés viszont így hangzott

"Úgy őszintén, szerinted melyik vasúti járművön van sebességváltó? Hülyeséget ne kérdezzünk már, könyörgöm..."

erre írtuk példának, hogy léteznek vasúti járművek sebességváltóval.

2022. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Na 13-as is pontosan az én gondolatom írta le, szóval igen, részemről is arra a kommentre érkezett válaszként az M28.
2022. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
Zárójelben megjegyzem, hogy ugyanezt az erőátvitelt alkalmazták az MDa motorkocsikban is.
2022. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%
#13 A kérdés metróról szól, akkor miért nagyvasúti mozdonnyal példázódsz? Én ezt nem értem. Metróban továbbra sincsen sebességváltó.
2022. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%

"Úgy őszintén, szerinted melyik vasúti járművön van sebességváltó? Hülyeséget ne kérdezzünk már, könyörgöm..."


Könyörgöm, ott idézte....

"VASÚTI" Innentől kezdve meg ne köss bele, bár gondolom a hármas te vo9ltál, szóval legközelebb ha melyik metró járművet írsz, akkor majd úgy kapsz rá választ. De ott VASÚTI volt írva. Innen ne minket próbálj hibáztatni, mert válaszoltunk, és korrekt válasz ment.

2022. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16%
A metró vasúti jármű, mi a probléma? Ha a kérdés a metróról szól, akkor én vasút alatt nem a nagyvasutat értem. Jó hogy nem a maglev világból hoztál példát, csak mert megemlítésre került a vasút szó.
2022. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
#18 ebből már nem jössz ki. legközelebb gondolkozz, mielőtt lehülyézel másokat.
2022. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
Hiába kevered kavarod, akkor sem lesz igazad. Vasutat írtál és pont, ebbe meg beletartozik a metrótól kezdve a nagyvasút, a kisvasút, sőt még a fogaskerekű is.
2022. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!