Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 1 eve csinaltattam a jogosítvá...

1 eve csinaltattam a jogosítványt akkor nem derült ki h szemüveg kell csak most, kell új jogosítvány csináltatnom?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nem kell új vezetői engedély.
2022. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Majd amikor lejár a jogosítványod, és mész a háziorvoshoz újra csinálni az alkalmasságit, akkor lehet hogy azt mondja a háziorvos hogy szemüveggel vezethetsz csak (mert anélkül annyira rossz a szemed), de akkor azt majd bele is írják a jogosítványba.


Én amúgy már kétszer voltam alkalmasságin amióta szemüveges vagyok és még mindig látok annyira szemüveg nélkül hogy ne kelljen a vezetéshez:)

2022. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Oldfire ***** válasza:
68%
Jól írtàk a többiek. Nem kell új fogsi
2022. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Én a orvosi táblát nem tudom leolvasni, de természetes fénynél tökéletesen látok szemüveg nélkül, nekem hálistennek nem írta be.
2022. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egészségedben bekövetkező változásról értesíteni kell az orvost és új jogsit csináltatni, igen jogszabályban le van írva. Más kérdés, hogy senki se csinálja meg, én se csinálnám meg. :D
2023. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!