Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mik a jelei a csúszós útnak?

Mik a jelei a csúszós útnak?

Figyelt kérdés
Tehàt mèsz az úton, az le van fagyva. miből lehet èszlelni? èn pl ma reggel az időjàràsból következtettem, ès elèggè èrződött, hogy extra óvatosnak kell lenni.
2022. jan. 15. 19:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát, én sokkal ezelőtt körforgalomban csúsztam ki úgy, hogy semmi szokatlant nem lehetett az úttesten látni. Semmit nem tudtam csinálni. Az volt a szerencsém, hogy az út szélén visszajött a tapadás és ott már megtudtam fogni.
2022. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van, hogy észre sem lehet venni. Jártam úgy, hogy mentem szépen 80-90-nel, és néztem, hogy miért van vajon annyi kocsi jobbra-balra az árokban. Rájöttem, hogy tükör jégen megyek. Motorfékkel lelassítottam, a következő falunál el is tereltek, vagy egy óra plusz volt az út, de simán hazáértem.
2022. jan. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!