Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Trükk h hogy tudok Hirtelen...

Trükk h hogy tudok Hirtelen elindulni?

Figyelt kérdés

Nagyon finomkodok azt vettem észre

Ugy értem Ha féken állok onnan kene gyors elindulni.. Mondjuk kereszteződésbe látok egy lyukat, vagy picit emelkedik az út


2021. okt. 24. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Csinálj úgy mint amikor lassan indulsz el csak gyorsabban csinálj mindent. Előbb-utóbb menni fog.
2021. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Miért akarsz hirtelen elindulni?

Én csak a forma 1-ben szoktam olyat látni, hogy hirtelen indulnak meg az autók, hétköznapokban sosem.


Azért van a piros után sárga egyébként, hogy lendületet vegyél és a zöld jelzésnél már azonnal gurulhass is.

2021. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kereszteződésben pedig már akkor vedd meg a lendületet amikor látod a kicsi lyukat. A kuplungot emeld meg és finoman állj a gázra aztán ha elment az autós akkor gáz és már kint is vagy.
2021. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyilván már időbe berakom sebessegbe

A fekrol a gazra való lépés idejet szeretném gyorsítani

2021. okt. 25. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 3-as írja. Nem gyorsabban kell, hanem előre. Mikor látod, hogy közeleg a lehetőség, már lépj át a gázra, és kezdjen fogni a kuplung, kellő idővel a lehetőség előtt. Még ha hátrafelé is lejt az út, ez akkor is megfogja az autót, vízszintes helyen meg alapból nem is kell fékezni. Amikor előtted halad az utolsó autó, akkor lassan már mozogjon a kocsi, és amikor elment, már tolod is.
2021. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Pontosan erre gondoltam


Üdv: 3-as

2021. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!