Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor fogják az utakat parkoló...

Mikor fogják az utakat parkolóhelyeket a mai autók méreteihez igazítani?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 08:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Azt aztán várhatod.

Mégis minek ?

Így legalább pénz szednek be ezekből. Főleg a büntetések amiből iszonyú bevételük származik.

2021. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem hozzá van méretezve. Aki nem képes a két vonal között maradni az gyakoroljon kifestőn vagy ne vezessen.
2021. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezért nem kell bálnamercivel járkálni, azzal nem könnyű a parkolás.
2021. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Ne vegyél SUV-ot, vagy kerüld a régi parkolóházakat.

Az utakat nem kell szélesíteni. Kamion elmegy rajta, akkor majd te is megoldod.

2021. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem kamionnal járok városba parkolni ahol a legtöbb utca meg parkolóhely matizokra van méretezve..
2021. okt. 19. 10:05
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Vannak helyek ahol valóban kicsit, de nem sok az ilyen.
2021. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Városba nem valók a nagy dögök, pont elég a "Matizra méretezett hely".
2021. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha a szomszéd zöldséges a Ford Tranzitjával bárhol le tud parkolni, akkor miről beszélsz? :O
2021. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Bakker, már évtizedek óta probléma a helyhiány a közlekedési célú tereken, erre azon problémázik egy sor figura, hogy neki személyesen még több tér kellene. Egészen hihetetlen.


Nyilván vannak helyek, akár egész parkolók, parkolóházak, ahol egy hosszabb, szélesebb személyautó nem fér el, de ilyenkor egyszerűen tovább kell csak menni, máshol parkolni, nem pedig egy zajos kisebbsèg miatt csökkenteni a parkolók kapacitását.


Fordítva ülsz a lovon, barátom!

2021. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Tessék barátom. Budapest belvárosában ráböktem a térképre, és átváltottam utcanézetre. Mindegyik kocsi elfér, és egyik sem Matiz. Nagyon nem, van itt Merci is:

[link]


Szerintem te egy másik filmet nézel. Vagy ha egy ekkora helyre csak Matizzal tudsz beállni, add vissza a jogsit.

2021. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!