Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy tudnám ezt feldolgozni?...

Hogy tudnám ezt feldolgozni? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Elég hülye voltam, megbíztam az egyik utasomban és majdnem baleset lett belőle vagy legalábbis gondolom. Egy álló kocsisorból akartam kisorolni a kijárat sávjába és mondta az utas, hogy mehetünk(előtte is segített már és akkor jól). Én meg mondom jaj de jó, nem kell hátranéznem(ferdén volt az autó, ezért nem tudtam a tükröt használni), megyek, mert szerinte jó. Kimentem, erre amikor hátranézek, egy nagy terepjáró ott áll mögöttem és a másik utasom szitkozódik. Lehet hogy kijöttem elé és alig bírt megállni? Borzasztó belegondolni, hogy majdnem balesetet okoztam. Mindig be szoktam nézni még akkor is ha egy utas mondja hogy jó, de most kényelmetlen volt és mondom ha szerinte jó, akkor megyek. Nagy hiba volt. Na most esz a lelkiismeret, persze tanultam belőle. Vélemény?
2021. okt. 18. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Mindent leírtál. Tanulság: forgasd a fejed.
2021. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy jelzett a terepjárós.


Miért nem kérdezted meg az utasodat?

2021. okt. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha olyan nagy balesetveszélyt idéztél volna elő akkor a terepjárós dudált volna, ráadásul a guminyikorgást is hallanod kellett volna.


Simán meglehet az is, hogy mindketten egyszerre vágódtatok ki a tömött sorból.

Engedd el, mert ennél lesznek komolyabb szituációid is még.

2021. okt. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!