Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A jogsit 1980-ban szereztem...

A jogsit 1980-ban szereztem meg, de még mindíg nem cseréltettem ki, szóval a 17-éveskori fotóm van a rózsaszin papíron. Szerintetek mit szólna a rendôr, ha egyszer megállítana? És mit szólnának a kormányablakban, ha bevinném kicseréltetni?

Figyelt kérdés
Lejárt jogosítvány

2021. szept. 28. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Tehát lejárt jogsival vezetgetsz már több mint 30 éve. Vagy most ülnél megint volán mögé 30 év után?


Mindenesetre nem dicsérnének meg érte, azt elhiheted.

2021. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Bajban lennél, nem is kicsit! Nem a fotó miatt, de nem érvényes a jogsid, te meg vezetsz?!
2021. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem a lejárt jogsi lesz a legnagyobb baj ha megállít a rendőr. Hanem a pia.
2021. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Simán bemehetsz intézni újat. Nem voltál köteles vezetni jogsiszerzés után sem. Lejárt, most már szeretnél újat és kész. Orvosi is kell majd új.
2021. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Arra senki se kíváncsi, hogy tudod-e a jelenlegi kreszt, de házidokitól be kell szerezni alkalmasságit.
2021. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín papír? Évtizedek óta plasztik kártya a jogosítvány!
2021. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El tudom olvasni,értelmezni,nem.Hogyan nem telt be az orvosi vizsgálatok oldal?A többiben,csatlakozom a hatoshoz.
2021. okt. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi történt?
aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!