Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan kell auto elé álló...

Hogyan kell auto elé álló őzre reagálni?

Figyelt kérdés

13 eve vezetek, balesetmentesen. Nem is igazan emlékszem, hogy lett volna valaha igazan veszélyes helyzet akar az en hibámból, akar másokéból.


ma este azonban a 3-as uton mentem hazafele este fel 11 korul, amikor egy ozike kiugrott elem es megallt az uttesten, bamult bele a reflektorba.


tenyleg csak centiken mulott, hogy le tudtam fekezni, ekkor megfordult az oz, futott egy par metert az uttesten, majd elszaladt oldalra


Azutan felre alltam mert egesz testemben remegtem, miutan kicsit megnyugodtam, folytattam az utat


Ra kellett volna dudalni? Megprobalni kikerulni? Egyik sem jutott eszembe az adott pillanatban (szembol nem jott senki)


2021. szept. 21. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10


Ezt a hülyeséget hol tanítják? 🤔


Ha elütöd, az egész teste jön be az ablakon és meghalsz.

2021. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha 120-al ELCSAPOD, akkor igen! De akkor már a KIKERÜLÉS SEM segít! Természetesen arról az esetről beszéltem, amikor FÉKTÁVOLSÁGON BELÜL van az állatka! A LEGNAGYOBB BUTASÁG az utolsó pillanatban félrerántani! Akkor már HAGYNI KELL, hogy ütközzetek! Ez a LEGBIZTONSÁGOSABB mód!
2021. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!