Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegélyvizsga?

Elsősegélyvizsga?

Figyelt kérdés

Holnap reggel megyek elsősegélyvizsgára, tanultam de mégis úgy érzem nem tudok semmit 😔 Plusz izgulós típus is vagyok

Szerintetek könnyen átlehet rajta esni?


2021. aug. 29. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen. De ne aggódj, akkor te leszel az éles helyzet és bekötöznek.
2021. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
nyugodj meg, nem lesz semmi gond, nyomatsz es sima stabil oldalhelyzetet, ahol a tàrsad súgni is tud, (èn súgtam amikor vizsgàztam) egy újra èlesztèst, kihúzol egy egyszerű tèmàt, mondasz róla 5 mondatot, ès boldogan mèsz haza...
2021. aug. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Sokan bármiféle tanulás nélkül is átmennek.

Az újraélesztést tudjad, a többire ha nem mondasz hatalmas marhaságot, akkor többnyire átengednek.

2021. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen, aki eü végzettségű átmegy, de aki nem az nem biztos. Bár a fene tudja milyenek ezek, nekünk még tesztlap volt, na azon aki nem készült, nem ment át egy gyerek meg nem feltétlenül tudja a gyógyszerkérdéseket sem.
2021. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sikerült, nagyon egyszerű volt :)
2021. aug. 30. 10:36
 6/12 anonim ***** válasza:
gratulàlok... van mèg valami hàtra?
2021. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A vezetés, sajnos már lassan két hónapja várok oktatóra
2021. aug. 30. 10:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez ilyen kamuvizsga ahol közösen oldjátok meg?
2021. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom milyen kamuvizsgára gondolsz, egyszerű volt mert tanultam és látszott a vizsgabiztoson hogy már unja, de semmit nem oldottunk meg közösen😀
2021. aug. 30. 12:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Helyes. Mondd meg a vizsgabiztosnak, hogy ha baleset van akkor ne csak nézegessen, hanem menjen oda és segítsen, vagy benne lesz a blikkben. :)
2021. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!