Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem tudok átmenni a kreszvizsg...

Nem tudok átmenni a kreszvizsgán, és nagyon szorongok már, mit tegyek? 21/f

Figyelt kérdés

Minden ismerősnek szinte megvan a jogsi én meg egy rohadvány kresz vizsgán nem mentem át harmadjára.

Olyan szar teszteket produkálok itthon hogy valami elképesztő.

Lehet nem online kellet volna csinálni ez a hiba. De ősszel kezdem az egyetemet, nem tudom lesz e időm mellete elkezdeni egy új suliba rendes órára járni.

Nagyon szorongok már , csökken az önértékelésem hogy nem sikerül , mert nálam sokkal butább ismerősök, már a forgalmin is átmentek, én meg panikolok a vizsgán és felhuzom az agyam a hülye kérdéseken és leblokkolok


2021. aug. 11. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csináld a próbavizsgákat ezerrel és olvasgasd a tananyagot. Szerezz be egy KRESZ-könyvet és olvasd, értelmezd. Nézz videókat, amikben elmagyaráznak 1-1 szabályt, hátha úgy jobban megérted!
2021. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csináld a teszteket, nem tudom mit blokkolsz le.
2021. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha a kresz-el bajok vannak akkor a gyakorlati vizsgán meg fogsz halni. Ha megérted az alapelveket és megcsinálod a hárompontosakat akkor elég nehéz megbukni.
2021. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, persze. Egy rohadvány a KRESZ vizsga, hülyék a kérdések, és nálad sokkal butábbak, akiknek sikerült.

Ha otthon nagyon jól sikerülnének, még akkor is becsúszhatna egy sikertelen vizsga.

Egyáltalán, miért indultál neki a vizsgáknak, ha még otthon is elképesztően szar teszteket produkálsz? Illetve, ha „nem vak ez, hanem bátor” elven belevágtál, akkor miért lep meg a sikertelenség? 21 évesen, egyetemre készülve, ennyi valóságérzékelésed sincs?

Az e-learning képzés kezdőnapjától kilenc hónap állt rendelkezésedre, hogy első vizsgával próbálkozz. És ugyancsak a képzés kezdőnapjától tizenkét hónap arra, hogy akárhány sikertelen után, sikeres vizsgát tégy.

Lesz-e időd egyetem mellett? Egyetem mellett rengetegen sok órát teljesítenek diákmunkásként. Inkább az a kérdéses, hogy ott hogy fognak sikerülni a tesztek, zárthelyik, mindenféle vizsgák? Lehet, hogy azok is rohadványok lesznek, hülye kérdésekkel, és csak tőled butábbaknak fognak sikerülni? Már, a te helyzetértékelésed szerint.

2021. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértésből de ha egy KRESZ vizsgán nem tudsz átmenni, az egyetemen a legelső ZH-n elvérzel.
2021. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

ha 21 évesen lelki krízisbe kerülsz 1 darab KRESZ vizsgától, akkor már ne haragudj hogy ezt mondom, de szerintem nem neked való a vezetés

azért a sima mezei B kategóriás KRESZ vizsga nem éppen egy nagy eresztés, hogy finoman fogalmazzak...

mert lehet hogy, már ahogy te fogalmaztál, a "buta ismerőseidhez képest" te sokkal okosabb vagy, de semmire nem mész vele, amikor annyi lélekjelenléted nincs, hogy a gép előtt ülve végigixelj pár kérdéssort aztán csá

mert kérdem én: mit fogsz csinálni amikor a sóderral megpakolt kamaz jön át a szalagkorláton, mert kiszakadt a bal első féltengelye? felháborodsz hogy ennek nem így kéne mennie? vagy mi?

2021. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 MGéza ***** válasza:
100%
Ha a tesztek nem mennek az csak egy dolgot jelent: Tettél rá magasról hogy figyelmesen elolvasd a tananyagot. Fogj nem elölről, több figyelemmel.
2021. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 MGéza ***** válasza:
100%
*Fogj neki elölről.
2021. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ígyis-úgyis számítógépen kell vizsgázni...
2021. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
6-os az a kamaz nem fog átmenni, ott helyben leborul és szétterül. A seggében vonatozóknak lesz inkább érdekes játék.
2021. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!