Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek, ha a családtagjaim...

Mit tegyek, ha a családtagjaim erőszakolják a vezetést?

Figyelt kérdés

Nem friss a jogsim, de tekintsük annak. 2 éve megvan, de nem volt kocsim ezért azóta nem vezettem. Most lett kocsim, vettem egyet magamnak nagy spórolások árán. Azt hittem rosszabbul fog menni, viszont nem érzem, hogy bakesetveszélyesen közlekednék. Átolvastam a kresz könyvet, a kocsi használati utasítását, nézem a térképet is mi hol van.



2 hete van meg a kocsi, mindennap vezetek, mindennap egyre jobb, sokat gyakorolgatok hajnalba. Viszont egyelőre úgy érzem, elég nekem a kis városomba a boltig menni, mert nem érzem még teljesen a kocsit. Parkolás is megy, de néha korrigálnom kell azért, mert a jobb oldalát annyira nem érzem, de napról napra jobb.


A család viszont mindig ezzel jön, hogy minek nekem a kocsi ha csak a városban megyek. Mondtam nekik, hogy adjanak már pár hetet, had tapasztaljam már ki teljesen, hogy had érezzek már rá. Nem értik meg, és úgy elvették a kedvem ezekkel, hogy egy lúzernek érzem magam. Lehet igazuk van?



2021. aug. 9. 20:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó, de nem kérek az oktatókból. Túl sokat alázott meg, és sodort balesetveszelyes helyzetbe, úgy, hogy nem is én (!) mint tanuló vezettem, hanem ő maga. Nem akarok okoskodni, sem egy kalap alá venni minden oktatót, de sajnos 50%-uk egy kalap kaksit nem ér. És ezt nem csak én gondolom így. Többek között a vizsgabiztosok is. Pedig nem lettek lefizetve, csak beszélgetésbe keveredtem az egyikkel.
2021. aug. 10. 02:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!