Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Int a másik autós, hogy...

Int a másik autós, hogy kienged, de te nem látod a csillogó szélvédő/nap miatt! Hogyan lehet elkerülni az ilyen félreértéseket?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap engedett volna ki egy furgonos (ő kanyarodott védettről jobbra én pedig ki egy baromi szűk mellékről balra) aztán nagy dudáláspárbaj és anyázás lett a kedveskedésből, mert hiába kerestem a tekintetét, alapból sötétebb volt az ablak ráadásul a verő napsütés miatt csillogott az egész és semmit nem láttam a fickóból. Villogni meg nem villogott, de oldalról nem is látszódott volna főleg olyan napsütésben.


Mi a lóx@rt kell ilyenkor tenni? A magyar államnak pedig egy újabb qrva@nayád, amiért Tesco-s gokartpálya szélességű "utakat" húznak fel, ami az USA-ban egyirányúnak is keskeny lenne.



2021. júl. 31. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nevezheted faxszágnak ;) de ha egyszer belefutsz egy ilyen gondolkodású helyszínelőbe akkor majd megtapasztalod.

Nem volt nehéz leírni, mert nekem sajnos volt "szerencsém " ilyennel találkozni.

2021. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!