Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Honnan lehet tudni,hogy van...

Honnan lehet tudni,hogy van besoroló sáv vagy nincs?

Figyelt kérdés
Tegnapegy ismeretlen helyenjártam. Volt egy kereszteződès. Èn egyirányú utcából balra akartam fordulni.Elsőbbsèget kell adnom mindenkinek. Az èn utcámba csak kötelező haladási irányom volt, a keresztező utcán kerestem kèk tèglalap alapú táblát ami a sávot jelzi, hogy hátha jelzi hogy mi van. Hátulról láttam egyet, de magára a táblára nem láttam, az eső miatt a felfestèst se. Áltam ott egy darabig, majd elindultam.Kiderült hogy van. Ilyen esetekben tanács mit csináljak ha nem tudom eldönteni milyen sávelosztás van. Mert ha elindulok de nincs, ez kellemetlen lehete, illetve baleset veszèlyes is...
2021. júl. 20. 11:09
 1/4 A kérdező kommentje:
(elnèzèst a hibák miatt, telefonon nem tudok normálisan írni)
2021. júl. 20. 11:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És miért tragédia, ha rossz sávba érkezel? Majd átmégy másikba, ha szükséges. Na meg ha már félig kint vagy, csak látod, mik vannak ott.
2021. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem látod a sávokat, akkor ennek megfelelően viselkedj.
2021. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekem anno az oktatóm mondott egy anekdotát, de pont ide vág. Ha nem látszik a felfestés, akkor nem létezik. Kivéve a zebra, mert az mindig táblával van. Egyébként ilyen esetben, ha nem látod az úttesten, hogy mi van, akkor úgy kell kikanyarodni, mintha nem lenne gyorsítósáv és kész.
2021. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!