Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van az, hogy egyszer...

Sad cat kérdése:

Miért van az, hogy egyszer jól egyszer pedig nagyon rosszul vezetek?

Figyelt kérdés
Most tartok a 33. órámnál és tegnap volt egy próba vizsga. Körülbelül az első percben megbuktam, de végig csinaltuk és 70+ hibám lett. Ma mentem vezetni és ma meg egy-kettő. Egyszerűen nem értem. Miért van ez?

2021. júl. 7. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Más -más forgalmi helyzetek...
2021. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez ilyen. Két nap sem egyforma.
2021. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Ne foglalkozz vele, valahogy vizsgázz le és kész. Mi akik több éve vezetünk csak személyautót, szinte mindig rosszul vezetünk, mert megszokásból csinálunk mindent.

Velem is előfordult hogy T betűs sofőr dudált rám mert nem szabályosan jártam el stop táblánál, és megijedhetett hogy kigurulok elé.

2021. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70 hiba az hogyan? Annyi hibalehetőség talán nincs is a táblázatban.
2021. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy hibát többször elkövettem, úgy. :/
2021. júl. 8. 05:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Még gyakorolni kell!

De szerintem nem mindegy, hogy milyen idő van! Melegben nem tud annyira az ember koncentrálni én úgy gondolom. Az is nagyon fontos, hogy ki pihenten gyakorolj! Sok sikert!

2021. júl. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Amikor tanultam voltak olyan napok, h az is ment, amit nem csináltam még, de voltak olyan napok, mikor semmi nem jött össze. Ez ilyen. Sok sikert a vizsgához majd.
2021. júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
megnyugtatlak, annak is vannak rossz napjai akinek 30 eve van jogsija. Altalaban a balesetek is igy alakulnak, egy figyelmetlen van es kesz a baj
2021. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

én egy ideje vezetek, de ha őszinte leszek vannak olyan napok amikor egyszerűen nem jön össze.... Rám vált a lámpa,és nem figyelek eléggé, benézek egy sávot és türelmetlen vagyok, vagy egyszerűen nem látom a fától az erdőt... Ezek kb azok a napok amikor egy nehéz nap előtt állok... van azok a napok, amikor nem vagyok hajlandó autóba ülni. Ilyen pl az iszogatás utánni nap. Egyszer megigértem apósnak hogy másnap este leviszem vidékre. Beittam az este. másnap nem ültem autóba. Ha szondát kellett volna fújni, simán nullás lett volna, de alkoholos állapotban rosszul alszik az ember, fáradt, egyfolytában szomjas, dezorientált... ezek nem jó párosítás....

Sok sikert a vizsgához.... ésszel és nyugodtan...

2021. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Én azért jó ideje még nem, csupán 3 éve vezetek de megtudom erősíteni a többit.

Jobb napjaimon olyan forgalmi szituációknak is a magaslatán vagyok amivel talán életemben nem találkoztam még.


Azonban vannak olyan napok amikor nagyon alul teljesítek. Lefulladás, elsőbbség meg nem adása, veszélyes sávváltás, sorolhatnám...


De a "legnagyobb flexem", hogy számtalanszor próbáltak összetörni és egyszer sem sikerült még senkinek. Pedig voltak forró szituációk, de megoldottam :)

2021. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!