Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A két hete megismert Audis...

A két hete megismert Audis végül akkor Jézus reinkarnációja?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen szent embert! Van páv 1 vizsgája, (K. Gergő K mint Katalizátor, )akkor gyógyszerekért sietett és rendes volt mert feladta magát ÉRTÜNK. Gyűjtés is kell akkor szervezni neki?


2021. júl. 6. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyeztetett az ügyvédjével, és mindezt ő tanácsolta neki.

Az más kérdés, hogy a bíró rákérdezhet arra is, milyen betegsége van, ami ilyen hatással jár, és milyen gyógyszer kell hozzá. Majd utána orvosszakértőt kérdezhet arról, hogy mi az igaz ebből.

2021. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Jézus más életét veszélyeztette hogy a sajátját megmentse? Én ilyen részre nem emlékszem.
2021. júl. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nos, erre mondom azt, hogy remélem ügyesen fog kèrdezni a bíró. Személy szerint gyanús a srác sztorija, de hát ne ítéljünk elsőre, legyen alaposan végigvizsgálva, miféle nyavajája is van...
2021. júl. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy kikezeletlen endokrin betegség képes ilyen állapotokat előidézni, magamról tudom. Ezt meg a tudomány mai állása szerint elég hosszadalmas procedúrával lehet megállapítani, hogy ez volt az ok.

Nekem is ha a kezembe adnának valami erőgépet, az baj lenne.

Így marad az 1.2-es, 58 lóerős tragacsom. Fel kell ismerni a lehetőségeinket.

2021. júl. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bírónő majd azt kérdezi amit megengednek neki. Eleve ha bírónő lesz még az is lehet, hogy a Citroënes lesz a hibás aki szemből jött vagy a motoros aki felvette. I betű megint lekési majd a tárgyalást.
2021. júl. 7. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

2: a sajàtjàt is nem csak màsèt.


1 zàrójelentès bemutatàsa.

2: Orvosszakèrtő

3: Ha nem volt korhàzba az milyen rosszul lèt lehetett

4 ha rosszul volt akkor nem volt vezetèsre alkalmas àllapotba, ergo beismert mèg egy szabàlyszegèst, ami nem magyaràzza a többit...

2021. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye senki nem hiszi el ezt a kamut? 😂 Ez a nyomorult szarházi szénné volt drogozva és éppen flesselt valamit.

Az ügyvédje tanácsára nyilatkozott. Mert ugye nem gondolta a gyökér, hogy ebből ügy lesz. Az ilyen nyomorék nap mint nap ezt csinálja büntetlenül.

Most éppen volt kamera és volt feljelentés is.

Az ilyen szarházi potenciális tömeggyilkos drogos g.ci.

2021. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De van páv1 vizsgája, én meg a rettentő türelmes, kedves közlekedő csak a kettest kaptam meg az egyesre alkalmatlan voltam. :( irogy vaaagyok.
2021. júl. 7. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kétszer sértett előtte szabályt, hanem kétszer büntették, a kettő nagyon nem ugyanaz...
2021. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!