Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt a legcikibb, amit...

Mi volt a legcikibb, amit tanuló vezetőtől láttál?

Figyelt kérdés

nekem tegnap volt. Mentem újpesten kis utcákba. ès ott ilyen három szög alakú az utca. Èn jobbra mentem egyirányú. Jött a tanuló, gondolom balra kellett volna fordulnia. index megvolt. ès itt neki tovább kellett volna menni 10 m ès majdnem teljesen visszafordulva balra. Ő viszont konkrètan "befordult" ahol èn jöttem. gondolom oktató fèkezett, meg èn is. Tanuló ráborult a kormányra, mikor meglátom a 3. embert... ezt vizsgán csinálta meg... gondoltam magamba, hogy "hát ez ma így bukta"

Őszinte leszek, èn sajnáltam szegènykèt....


2021. jún. 1. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szóval balra kis ívben akart menni, utatad elállva

ezt eljátszotta velem egy nő, ebből lett egy motoros balesetem, és azóta már tucatnyi alkalommal mások (általában autóban voltam én is). Szóval ez nem tanulói hiba, sajnos.


Én nem láttam semmit tőlük, amit cikinek mondanék.

2021. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elvágva*
2021. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Nekem pont tegnap volt, hogy a Miskolc melletti új elkerülőn mentünk, aztán 40-es táblánál tartotta a negyvenet, pedig a kutya nem jött és a lámpa is zöld volt.

Mondom frankó, hogy pirosat kapunk, kaptunk is, erre a segfej nem átment rajta????

2021. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Autópálya gyorsítósávon megállt előttem teljesen. Megvárta míg nem jön senki a pályán és utána indult csak el. Még a dudára sem reagált.
2021. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

"Autópálya gyorsítósávon megállt előttem teljesen. Megvárta míg nem jön senki a pályán és utána indult csak el. Még a dudára sem reagált."


Én ezt a sima főutaknál látom felhajtáskor (pl a ferihegyi gyorsforgalmira felcsatlakozáskor, a Kökinél), de ez nagyon kemény. És életveszélyes is.

2021. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

5.


Mondjuk ezt nem csodálom, a sok idióta sofőr között.

2021. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyerges tanulótól láttam olyat, hogy rossz helyre fordult be és lebénította 10 percre a forgalmat, mert visszatolatni sem tudott. De az is hozzájárult, hogy a sok paraszt segítés helyett beállt mögé dudálni, hogy véletlenül se legyen helye manőverezni.
2021. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Szó szerint 2 centire ment el 90 km/h-val az út szélén álló teherautó mellett....mondjuk ez nem ciki, sokkal inkább rémisztő volt a hátsó ülésről nézve...
2021. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még középsuliból kijövet vártam az osztálytársam, amikor előttem kanyarodott be egy szűk utcába egy tanuló autó, és valamiért pont láttam, hogy ül hátul is valaki - vélhetően vizsgabiztos.

Abban az utcában viszont nem minden tanulót szoktak bevinni (én sem voltam), és van egy jobbkezes kereszteződés amit a házaktól és a parkoló autóktól abból az irányból nagyon nehéz észrevenni.

Ez a gondolat pont lement a fejembe és néztem mi történik.

Nem lassított, majd hejcsere az oktatóval.

2021. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, tényleg nagyon közel volt, az oktató is rászólt hogy figyeljen jobban, meg megkérte hogy inkább lassítson le 70-re nem sietünk....
2021. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!