Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért az útról nyírják a füvet?

Miért az útról nyírják a füvet?

Figyelt kérdés

De komolyan. Agyamat eldobom.


Megyek egy szűk utcában, erre látom, hogy a csávó kint áll az út szélén, kezében fűkaszával és halál nyugodtan nyírja a füvet az árok szélénél.


Egy az, hogy kárt tehet az autóban, de mi van ha csinál valami szokatlan mozdulatot és elém kerül mikor megyek el mellette? Erre nem gondolnak ilyenkor? Ilyenkor ki a hibás?


Szóval megállok, nyomok neki egy dudát, erre elkezd nézegetni felém. Mondom neki, hogy komolyan gondolja? Nem akar elmenni az úttestről? Erre kiabál, hogy nem hallja, folytatja tovább...


Nem zaklattam tovább, haladtam a magam dolgára, de ez azért tényleg durva volt.


Nem úgy van, hogy az önkormányzat nyírja a füvet a házak előtt és ilyenkor paravánnal eltakarják, hogy ne dobja el a kavicsokat? Ki fogja fizetni a kárt, ha berepül egy kavics a szélvédőmön? Eleve szabályos így füvet nyírni, hogy semmi biztosító személyzet nincsen, aki szól neki, ha jön autó?



2021. máj. 25. 02:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Igazi seggfej hozzáállás, hogy mindenki dögöljön meg, jövök. Sok ilyen van az utakon sajnos.
2021. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
11 főleg miattuk kell a kerékpársáv...
2021. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Eddig el se olvastam rendesen, komolyan még nyomtad is szerencsétlenre a dudát? Tudod mit csinál ilyenkor egy értelmes ember? Index balra, kikerül, index jobbra, visszapillantó.
2021. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 MGéza ***** válasza:
83%
Hallatlan! Nem tudsz lassítani, kikerülni, vagy nem hallod hogy dolgozik? Esetleg nincs rajta fényvisszaverő mellény? De ha a nagyra nőtt gaz a te kocsidat karcolja össze akkor meg te vagy felháborodva, nem igaz?
2021. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nincs igazatok, mert ez csak egy ember volt, de ha mindenki így kezdene füvet nyírni az utcában, akkor ti is felháborodnátok rajta, egészen biztos vagyok benne. Most már értem, hogy miért mondja sok ismerősöm, hogy a neten csak fotelszakértők vannak.
2021. jún. 13. 18:30
 16/18 MGéza ***** válasza:
89%
Az út szélén, a padkán dolgozhat, talán másszon be az árokba? Azért van a négy kerék az autódon, hogy ki tudd kerülni, beljebb tudj húzódni. Nem muszáj ám 10 centire elhúzni, mehetsz a felezővonal felé is, index szintén a járműved tartozéka...
2021. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Igazi suttyó paraszt dudálós proli...
2021. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%
Hagyjátok rá. :D
2021. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!