Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tudok megtanulni...

Miért nem tudok megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés

Jelenleg a 80. órámnál tartok, és egyszer már buktam sajnos forgalmin, mert állítólag egy balkanyarnál nem adtam elsőbbséget, de a kocsi még nagyon messze volt tőlem... (Lefizetés pénzt meg eltette)


Tavaly nyáron kezdtem a folyamatot, minden vizsgám elsőre meglett, viszont ezután jött a vezetés.


Lassan egy éve vezetek, de az oktatóm mindig lehurrog, hogy "nagyon röviden nézek", "nem tudok több dologra koncentrálni " stb, de tanítani meg nem tanít csak leszíd.


Nagyon szeretnék vezetni, de annyira szomorú vagyok már, mert minden órával egyre jobban elveszi a kedvem, ahogy üvölt velem.


3 hét múlva lesz a következő vizsgám, mit kéne tennem, hogy sikerüljön, mit ajánlotok, mire figyeljek?


20/F


2021. máj. 23. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

"egyszer már buktam sajnos forgalmin, mert állítólag egy balkanyarnál nem adtam elsőbbséget, de a kocsi még nagyon messze volt tőlem... (Lefizetés pénzt meg eltette)" - A saját megítélésed szerint messze volt, de ez elég relatív. Nyilván a vizsgabiztos a maga tapasztalatával jobban fel tudta mérni ezt. Amúgy nem lefizetni kell a vizsgabiztost, hanem megtanulni vezetni.


"Lassan egy éve vezetek, de az oktatóm mindig lehurrog, hogy "nagyon röviden nézek", "nem tudok több dologra koncentrálni " stb, de tanítani meg nem tanít csak leszíd." - Ha úgy érzed, hogy nem tanulsz tőle, akkor válts oktatót.


"3 hét múlva lesz a következő vizsgám, mit kéne tennem, hogy sikerüljön, mit ajánlotok, mire figyeljek?" - Koncentrálj a forgalomra, figyeld a jelzőtáblákat, jelzéseket, azonnal értelmezd is őket. Reagálj megfelelően a körülötted történő eseményekre.


"nagyon röviden nézek", "nem tudok több dologra koncentrálni " - emiatt muszáj megkérdeznem: de van bármilyen fajta figyelemzavarod a való életben? Vagy ez csak vezetésnél van így?

2021. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez csak a vezetésnél van, legalábbis papíron eddig nincs semmilyen fajta figyelemzavarom.
2021. máj. 23. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Akkor egy másik oktató lenne a legjobb döntés.
2021. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Jobb is, hogy nem kapsz jogsit, ha azon problémázol, hogy eltette a pénzedet. Nevetséges kifogás.
2021. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
èn 63 óra 2. vizsgàval tettem le... fizetès nèlkül... na most èn elítèlem az aki fizet... ha majd nem lesz melletted senki, nekimèsz valakinek mit mondasz: "Nem figyeltèl" Vagy hogy nem adtàl elsőbbsèget.... neked az elmèletet kell gyakorlattal felruhàzni.... a vizsgàra meg kiöltözve kell menni... ha èrted az összefüggèst
2021. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!