Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A tegnap radarba futtam...

Delii kérdése:

A tegnap radarba futtam svajcban. Elég sokkal, szóval 3 hónapra tuti elveszik a jogosítványom. Viszont még g nincs lefordítva svájcira.(3év után, mivel nincs is autóm Svájcban). Lehetséges, hogy arra is büntetést kapok, hogy nincs lefordítva? 😔

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarra fordítsd először le amit ide hánytál :D
2021. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Majd szólj ha le lesz fordítva "svájcira", mert arra kíváncsi leszek... (akármi is az, ami le lesz fordítva)
2021. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát igen, vannak országok , ahol KÖZTUDOTTAN célszerű szigorúan betartani minden sebességhatárt.


Az meg, hogy hogyan értelmezendő egy jogosítvány “lefordítása svájcira”, azt bizony te tudod egyedül, ez a te kis titkod.

2021. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Sehol nem találok a neten svájci-magyar szótárt. Véletlenül nem németre, olaszra, vagy franciára kéne lefordítani?
2021. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
89%
Ennyi ésszel hogy sikerult egyaltalan jogsit szerezned?
2021. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy tudom, hogy Svájcban is jó a magyar jogsi. Vagy ott laksz és honosítani akarod?


Google szerint legfeljebb 1 évig használhatod a magyar jogsidat kint:

[link]

2021. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Mindez hagyján, de még azért is megvágnak, hogy nem honosíttattad (így hívják a "svájcira fordítást") az autódat.
2021. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
89%
1 év után le kell cserélni a magyar jogsit svájcira. Szóval dupla büntetésre számíthatsz,
2021. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!