Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bkv vagy auto menjek a dolgomra?

Bkv vagy auto menjek a dolgomra?

Figyelt kérdés

2 doboz sör, 2 pohàr whisky cola, (30/70) aràny. spiccesnek èrzem magam. ha autóval megyek 9 kor indulok, ha bkv vel fèl 9. megettem egy 40 cm pizza felèt vacsira.

most lènyegtelen mivel megyek, max a kènyelem. nem vezetek ittasan, spiccesen. friss jogsis, vagyok. (van egy szondàm, règi fajta üveges, csak sajna lejàrt a szavideje, nem tudom mennyire megbízható, ès mèg újjat nem tudtam beszerezni)



#alkohol #itass
2021. máj. 1. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Autó
BKV
14 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi speciel még egy könnyebb emberből is kimegy reggelre, inkább az a kérdés, jól kipihened-e magadat reggelre vagy sem. A pia mellett a fáradtság is veszélyes tud ám lenni és hiába ürül ki az alkohol, az alvásminőséget rontja.


Szóval ezért plusz egy szavazat a tömegközlekedés mellett.

2021. máj. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Utólag akkor leírom:

Az út 80% àt BKV val 20 % pedig kocsival elvittek....

köszönöm a vàlaszt, illetve a szavazatokat.

2021. máj. 3. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!