Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jól érzékelem hogy a Skodások...

Jól érzékelem hogy a Skodások az új Bmw-sek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 08:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, a tahóságra gondolok sajnos :D

Egyébként nincs sem BMW-m sem Skodám csak feltűnt az autópályán meg igazából szinte mindenhol hogy már nem a BMW-s akar letolni hátulról hanem a Skodások lettek ezzel az új tahók akik nagyon sokat képzelnek magukról a céges autóban...

2021. ápr. 28. 15:51
 12/13 anonim ***** válasza:
30%

Igen ezt én is észrevettem, viszont ez abból adódik, hogy sok van belőle veszik a cégek, adják a dolgozóknak ráadásul a nép is veszi.


Úgyhogy igen ezt én is megerősítem hogy sok tahó Skodában ül.


Amúgy ezt a márkát inkább a balkán országok szeretik. Például a franciák vagy az olaszok annyira nem veszik hogy a belügyminisztérium a rendőrségnek vásárol belőle a kedvező ár miatt amit a gyártó ad nekik azért hogy piacuk legyen. A népnek nem nagyon kell.

2021. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem látok összefüggést az autómárka és a hülyeség között, inkább a származás az ami nekem szemet szúr. Hopp az mit csinál ott, ja c… de ez így mindennapos kb. Persze, nagyrészük a lepukkant béjemvét veszi, mert az növeli a cerkát xd
2021. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!