Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kihez lehet fordulni ha...

Kihez lehet fordulni ha vidéken nem csinálnak utat az utcában?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam a következöt. A névvel ellátott utcákot kötelesek burkolattal fedni.
2021. márc. 29. 07:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Akihez az út tartozik.

Közútkezelő, vagy önkormányzat.

2021. márc. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Ha van is ilyen szabály (amit nem hiszek) akkor át fogják nevezni az utcát, annyit érsz el.
2021. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

" A névvel ellátott utcákot kötelesek burkolattal fedni."


Lehet, hogy valahol olvastál ilyet, de ettöl még nem igaz.


Elvileg az önkormányzatnál tudsz érdeklödni, de az utat leburkolni nem csak egy burkolatot jelent, hanem annak alapja is kell, ezért nem olcsó dolog.


SOk helyen az utcában lakók oldják meg közösen, hogy az egész utat zúzozz kövel leszóratják és lehendereltetik, az árát meg elosztják egymás közt

2021. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3# nem hiszem hogy azért fizetem az adót, hogy előttem földút legyen, amit ha leakarok szórni én fozessek.. Szerintem nekünk is jár az, ami a többi falusinak. Ha pedig nem, akkor valamit tenni kell.

És pont ezt szeretném megérdeklődni, hogy mit.

Önkormányzat tud róla, két utca rossz. Az egyikbe kevesen lakunk azért nem csinálják meg, a másikba pedig sok nagyon szegény család lakik.

2021. márc. 29. 09:34
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Tök mindegy mit hiszel, attól az még nem lesz tény. Rengeteg aszfaltozatlan közterület van még az országban. Őőő... pontosan mennyi adót is fizettél be az önkormányzatnak? A végén még kiderül, hogy semennyit sem, a teljesítményadót einstandolta az állam, kisebb településeknél iparúzési adó jelentéktelen, kb. akkor a a költségvetés, hogy a helyiségeik rezsije és a közalkalmazottak bére kijön belőle.

Akkor mégis miből aszfaltozzanak. Ha szétdobnák a lakók között az aszfaltozás költségeit, te sikítoznál a legjobban a rád eső hatszámjegyű összeg miatt.

2021. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Kevesen tudják, hogy a terület országgyűlési képviselőjét kell felkeresni ilyen ügyben. Van fogadóórája, arra bejelentkezel, és nagyon röviden előadod a kérdésed(azzal kezd, hogy lelkes szavazója vagy)..aztán vársz..

Ha lehet egy A/4 es lapra írd le tömören a kérésed.


Az önkormányzatnak úgysincs pénze erre.

2021. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Tetszett volna máshová költözni! Régóta laknak ott? Akkor meg nem értem, hogy miért csak most merül fel a probléma.
2021. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azt a kva. Majdnem még az én hibám miért költöztem ide és várok utat a sár helyett. Kedves hetes válaszoló, inkább tekerj tovább ha értelem nincs.


Annak, aki normális válasszal illetett zöld mancs, Valamint köszönet jár.

2021. márc. 29. 13:36
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Odaköltözöl és várod, hogy utat húzzanak fel neked. Szerinted ez reális? Választhattál volna, hogy nem veszel házat, mert nem jó a megközelítése...
2021. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mondom, tekerj tovább ha értelem nincs.


Nem idekoltoztem. Itt lakom.

Mindenhol megcsinálták az utakat a hónapban.

Csak két helyen nem és nem is lesz.


Szval az én hibám, hogy xar helyen lakok. Az én hibám hogy fizetem az adót feleslegesen.

Ja és az is az én hibám hogy tenni akarok vmit ellene.

Mert persze nem jár minden embernek az út.

Csak nagy melyedesek ahol leér az autó alja ha rossz helyen mész.


Igen, tényleg az én hibám hogy nem akarom a kis 1 milliót érő autóm galyra vágni. És az is az én hibám, hogy nem vagyok miniszterelnök, mert akkor lenne utam.


Gratulálok eme nemzetnek, ahol ilyen semmirekellő emberek élnek, mert rád sajnos nem tudok más jelzőt használni.

2021. márc. 29. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!