Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy tudnank mind beulni ?

Hogy tudnank mind beulni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy wolksvagen 4golf kombi, ketto 6 eves , egy 5 eves, es ket felnott. Van 2 ulesmagasito , es egy gyerekules.

Kozepre nem tennek ulesmagasitot , nem hiszem , hogy biztonsagos csak a derekanal bekotni a gyerkocot. De a gyerekulest sem tartom biztonsagosnak csak kozepen bekotni.(persze megeshet, hogy tulaggodos vagyok, szoljatok ha igy van. ) Elore sem tudom a gyerekulest tenni , mert a legzsak nem kikapcsolhato .

Szoval azt hiszem el is fogytak a lehetosegek , de azert irok egy kerdest , hatha van valakinek jo otlete amire meg nem gondoltunk.

Mivel nincs ovi , a ferjeink meg kulfoldon vannak , igy ketten szorakoztatunk a baratnommel 3 gyereket, jo lenne ha kirandulhatnank jobbra balra .


2021. márc. 18. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem aggódod túl, előző 10 évben már nem is készítenek úgy autót, hogy a középső öv ne lenne három pontos. A gyerekülést nem lehet 2 pontos övvel rögzíteni, ha megnézed jól látszik rajta, hogy miként kell befűzni.

Legegyszerűbb az lenne, ha 2 autóval mennétek.

2021. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy kettőt fordulsz!
2021. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnos csak nekem van kocsim es jogsim is 🤣 Baratnom pont forgalmi vizsga elott van amit most ugye szinten leallitottak.

Ketszer fordulni sem opcio, ahhoz azert messzebbre teeveztunk csavarogni.

De akkor ezek szerint maradnak a kozelebbi helyek es a busz.

2021. márc. 18. 10:20
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Remlik egy olyan hogy ha 150 centi a gyerek (vagy magasitoval annyi) akkor ulhet az anyosba magasitoval. Baratnod kozepre, 2 gyerek meg balra jobbra.
2021. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rémlik, hogy egy 5 éves, és két 6 éves van a kérdésben?

Szerinted melyikőjűk magasabb 150 centinél?

2021. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az en gyerekem 130 cm, magasitoval sincs szerintem 150cm. De elore semmikepp nem ultetnek gyereket. Nem is lehet mert a legzsakot nem tudom kikapcsolni. Ha azt ki tudnam a kkor a rebdes gyerekulesbe ulhetne elol egy gyerek, de igy nem.
2021. márc. 18. 11:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy kimarad az ülésmagasító, és az egyik gyerek beül középre. Nem kell ezt ennyire túlparázni :)
2021. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyreszt, nem szeretnek buntetest fizetni . Masreszt , de azert annyira tul parazom, hogy nem ultetem be csak siman kozepre egyiket sem , hogy o repuljon ki eloszor kozepen a szelvedon.
2021. márc. 18. 11:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyerekülést minden további nélkül használhatsz az első ülésen is, menetiránynak megfelelően. Így szerintem már megoldható a helyzet.
2021. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerinted az elmúlt 30 évben hogy oldották meg, mikor hátul egyáltalán nem volt öv ? Azt tudom tanácsolni egy életen keresztül ülj otthon és ne menj sehova mert az biztonságos. Semmi nem jó és semmit nem szeretnél. Bartánő plusz egy gyerek menjen busszal vagy vonattal :)
2021. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!