Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Letenned a jogositvanyt...

Letenned a jogositvanyt bizonyos eletkoros folott? Ha hany evesen? Vagy mi mastol fuggene?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 09:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Én pl. ennél jobb íráskészséghez kötném. És értelmesebbet kérdeznék.

Mi az a bizoyos életkor? Én 48 voltam, amikor kezdtem. Az már bizonyos?

2021. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha nem tenném le, amint lehetséges, annak anyagi vagy egészségügyi okai lennének. Ez esetben amint lehetséges, megcsinálnám, akár 60 évesen is.
2021. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A letennedet ugy ertem hogy nem vezetnel tobbet. A konyhaasztalra tenned le s otthagynad mondvan ennyi volt.
2021. febr. 25. 09:48
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem életkorfüggő. Akkor hagynám abba, amikor már úgy érzem, hogy veszélyeztetem vele a saját és mások testi épségét, nem tudok megfelelően reagálni bizonyos dolgokra. Hogy ez 30, vagy 80 évesen van, nem számít. Kettes válaszoló voltam.
2021. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A konyhaasztalra biztos nem tenném le, az asszony nem szereti ha odapakolok....😅
2021. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Vitray 88 évesen balesetet okozott. Régi szabályra emlékezett, de régen sem volt olyan, hogy a záróvonal átléphető. Ő nem akarja letenni.
2021. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmel Vitray "magyarázatával". Ezt nyilatkozta:

"A közlekedési szituációban még a régi szabály élt a fejében, miszerint elsőbbséget kell adni, és kanyarodhat, de ez megváltozott."

Ez nagyon-nagyon régen lehetett, amikor az útburkolat kis gránitkockákból állt, mint látható ezen a fotón:

[link]

A fotó a Népköztársaság útja-Izabella utca kereszteződésében készült, a háttérben látható épület cukrászdája helyén ma a Miniszterelnökség kapott helyet.

Ha erre a záróvonalnélküli állapotra emlékszik Vitray, akkor vele gond lehet.

2021. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbált mentegetőzni az öreg hülyeséggel, rosszul sült el.


Idősek (70+) kockázatát a biztosítók is bekalkulálják, de a fiatalabbak több balesetet okoznak. Az idősek nem nagyon szoktak gyorshajtani, őrülten előzgetni.

2021. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Akkor van baj, amikor a belátóképesség, önkritika meggyengül.

A sűrű orvosi ellenőrzés ezt nem deríti fel.

Ha egésszégi állapota megfelelő, nem demens láthatóan, akkor a papírt megkapja.

2021. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Minden nemű látás romlásnál már kellene kiadni a jogosítványt bár milyen életkorban is . Már aki szemüvegesnek sem !
2021. febr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!