Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miutàn meglett a jogsitok,...

Miutàn meglett a jogsitok, mellètek beült egy rutinos soför? Hogy segített nektek?

Figyelt kérdés

Nekem 1 hete van meg a jogsim. Kaptam egy autót rokontól, ès egy baràtomat kèrtem meg, hogy segítsen. (Apu meghalt, anyum kora miatt lemondott a vezetèsről) Baràtom egyből mondta, hogy igen persze, hogy segít. Àtjött, ès arra szàmoltam, hogy el is indulunk. Ő viszont azzal kezdte,hogy cserèljem ki a kereket... am hàt elsőre nem ment mit ne mondjak... de utànna simàn ment, elmondta èn meg megcsinàltam, ès utànna ilyen műszaki rèszeket csinàltunk, olajszint mèrès, aku csere stb. utànna kivitt egy parkolóba ès bólyàk közè kellett parkolni, ès egyre jobban ment (neki volt ilyen magas bólyài), ès ezutàn mentünk forgalomba.... mit ne mondjak olyan helyre vitt ahol mèg sosem voltam, elèg sokat bènáztam, de mindig mondta hogy mit tegyek mire figyeljek, ha nem tudom èpp mi a szitu, pl hirtelen nem tudom jobb kezes utcában vagyok e vagy fő út vonalon, majd a vègèn pestről lementünk kiskunfèlegyházára autópályán.... 4 napig segített, ès nagyon jó volt...

nektek ez mint volt, hogy volt...


2021. febr. 23. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

DEHOGY IS ült be!

A jogosítvány annyit jelent, hogy KÉPES vagy egyedül vezetni, és minel többet KELL egyedül vezetned, ha nem akarsz életed végéig bizonytalankodni!

2021. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Beült, pofázott ohne ende, úgyhogy kibasztam, menjen gyalog.

Azóta sem bírom, ha beleszólnak, pedig már több mint 25 éves a jogsim, azóta is egyszer szólok hogy csitt, utána mehet gyalog, legyen az bárki.

2021. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mondjuk hozzáteszem ő se szólt bele, hanem pl mikor voltbegy kereszteződès ès ez a nagyon nem tudtam mit kell csinálni akkor mondta, volt pl egy 1*1 sávos út zárovonal, sávomba leribbant, ès hogy most mit csináljak, mert záró vonal... erre mondta szüksèg törvènyt bont, index, bekukkantasz valaki jön e kikerül aztán vissza a sávba.... meg hasonló...

mondjuk a kerèkcsere nagyon hasznos volt mert rutin nincs már..

2021. febr. 23. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk ezeket egy normálisabb oktató megtanítja...
2021. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem nem tanította... :(
2021. febr. 23. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk nem volt autónk, az elsőt 180 kmről vettem, akkor 18 éves voltam, nem volt még okostelefon, GPS-em sem volt, akkor még azok is elég drágák voltak. Szüleim meg nem is tudtak róla, hogy autóért megyek, meglepetés volt :D Egy papírra felirtam milyen faluk /városok következnek aztán azt nézegettem, a kocsit is úgy vettem meg, hogy laikusként megnéztem nagyjából, így ne vegyetek autót :D Rég volt, szép volt :D Mire haza értem hozzá szoktam.
2021. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szüleim eleinte beültek mellém, de nemigen szóltak bele, ők sem szerették, ha egymás vezetésébe belekotyogtak. Egy-két hasznos tanácsuk utólag volt, szerintem ez így tökéletes.
2021. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!